Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz Skyhigh #41022 üzenetére

    Ebben a boxban 2 db tuner van, úgyhogy az normális, hogy ha épp felvesz valamit az egyik csatornáról, akkor mellette tudja azt a csatornát is rögzíteni, amit épp nézel – de ezzel vége is a lehetőségeknek. Ha ilyenkor megpróbálsz csatornát váltani, akkor már visítani fog, mert az már nem megy neki, hogy két csatornát rögzítesz, miközben egy harmadikat nézel. És sajnos az sem megy, hogy előre programozva felvegyen két különböző csatornáról egymást időben átfedő műsorokat. Még egyszer: több ilyen boxom is van/volt, de ezt még egyik sem tudta. Igy van megírva a szoftvere, hosszú évek óta... Amikor tönkrement a legelső Philips boxom, és helyette ezt a Ciscot adták, azért voltam kénytelen a nappaliba 2 db-ot telepíteni belőle, hogy továbbra is be tudjak programozni egymást időben átlapoló felvételeket – természetesen plusz 1 box áráért, ami a UPC-nek plusz bevételt jelentett, ugye. És hiába pampogtam nekik, hogy most azért van szükségem eggyel több eszközre, mert ez a box nem tudja azt, amit ígérnek, a válasz mindig az volt, hogy tudja, hiszen úgy működik a párhuzamos rögzítés, ha az egyik rögzített műsor az, amelyiket éppen nézed... Szóval ez ilyen, és idővel kénytelen voltam belenyugodni, pedig elhiheted, hogy roppant kényelmetlen (és feleslegesen drága mulatság is) 2 db box-szal bűvészkedni ugyanabban a helyiségben. Mert ugye az nem szerencsés, ha mindkettő egyszerre reagál a távirányítóra, ezért azt is meg kellett oldanom, hogy mindig csak az reagáljon, amelyiket épp akarom vezérelni...
    Ha ennyi év szopás után te most valahogy eléred, hogy megoldják a boxon a valódi párhuzamos rögzítést az előre programozott felvételeknél is, akkor jövök neked egy sörrel. :)

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák