Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    Sziasztok!

    Egy érdekes jelenség foglalkoztat.

    Nevezetesen, amikor szeretnék a UPC felületén nagyobb internet csomagra váltani a csomagok alatt nekem csak olyan "gomb" van, hogy kosárba.

    Na itt jön a problémám. Ha beteszem a kosárba, akkor tovább nyomva a folyamatot, nem adja fel a két opciót, hogy meglévő, vagy új előfizető vagyok-e. Automatikusan az új előfizetőkre vonatkozó folyamatot csináltatja velem. Így a 30-as csomagra váltás során is "sikerült" új bekötést regisztrálnom.

    Rémlett nekem előző napról, hogy feldobta mindkét opciót, de akkor nem volt időm megrendelni, másnap meg már nem választhattam. Aztán aznap délután - miután rákérdeztem a szomszédnál hogy neki elérhető-e a két opció - ismét tettem egy próbát amikor is sikerrel jártam.

    Most gondoltam a jövő hónap elejére foglalok időpontot a szerelőre és bővíttetek 120 megára. Azonban most is csak új előfizetőként tudok rendelni.

    A UPC honlapján az Internet oldalon nektek a csomagok alatt milyen gomb van? Nekem, ha frissítek a lapon, akkor egy pillanatig a megrendelem gomb látszik, de rögtön átvált kosárba gombra. Gyanús, hogy akkor lenne a választható opció, ha rá tudnék nyomni a megrendelem gombra.

    [ Szerkesztve ]

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák