Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghostman78

    senior tag

    válasz Intruder2k5 #10827 üzenetére

    Tökéletesen tisztában vagyok vele, csak az dühít rettenetesen , hogy 2010 óta vagyok 120 megán amiből kitudtam használni torrentre az egész sávot ezidáig. Soha nem volt sáv problémám ,egyszer sem volt panaszbejelentésem.

    És ennek most per pillanat vége, mivel max 8at tudok torrentről 2 hete. :W :W :W
    Ftpről max 10megát tudok, ez is meg van koppra.

    Ez azért furcsa kurvára, hogy 2 ilyen szélső érték között mozog a letöltésem, ennél többet nem tudok

    A teszteket meg feldughatják maguknak,mert nem azért fizetek elő 120ra, hogy a teszt 120 legyen a többi meg 8 illetve 10.

    Megnéztem, mi van az üzletszabályzatukban a 120as netről.
    Fel 10 le 30 garantáltan
    szánalmasak :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

    Ha veszek egy papíron 550 lóerős Nissan GT-R -t aminek a végsebessége papíron 250 km/h akkor szeretném is kihasználni ezeket, nem pedig 300 lóerő leadására képes sport autót kívánok használni ténylegesen, aminek a max végsebessége 190 km/h mert a maradok 60km/h sebességet csak egy speciális szélcsatornában tudja leadni.

    Reklamációk alapja igen is annak kéne lennie bármely magyarországi szolgáltatónál ineternettel kapcsolatban ha bármely felhasználási területen a tényleges fizikai letöltés a 120as előfizetésnél nem 120.

    De ha ilyen patkányságot tesznek bele, hogy 120as netnél 30ra van nálunk garancia, akkor nincs miről beszélni......
    De ez akkor is ocsmány dolog.

    Soha semmi bajom nem volt az Upcvel,de ezt most sikerült megváltoztatniuk bennem :W :W

    Ui: az meg laikus szemmel nézve is furcsa lenne, hogy teszteken kívül semmivel sem lehet elérni a 120as sebességet, illetve kizárólag max 8 illetve 10 megával tudok letölteni, mióta "valamit mókoltak az szekrényben"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák