Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz HyP3b0y #10617 üzenetére

    Volt már ilyen kérdés, de szerintem erre ne számíts! Egyrészt az előfizetésben nincs benne médiaszerver, torrentkliens, ftp szerver, és tudom is én még mikben reménykedsz az USB port kapcsán! Másrészt ha ezeket megvalósítanák, engedélyeznék, az nagy terhelés esetén instabillá tehetné a HGW-t, de legalábbis komolyan belassítaná, ami aztán újabb reklamációkat szülne, és ezt sokkal egyszerűbb elkerülni egy minimalista fw-vel, amire egyébként minden más ISP is törekszik! T-nél például a Bridge mód is le van tiltva a CISCO EPC3925-ben!

    Mindettől függetlenül a biztonsági beállításokat akkor is feltétlenül el kell végezni, és ha ezek kapcsán is gondok vannak, akkor azt jelezni kell upc-nek, különben soha nem lesz kijavítva! A szerelők néha mondanak akkora baromságokat, hogy az ember haja kettéáll tőle! Lehet azért mondta, mert nem tudta hol kell ezeket beállítani, és nehogy megkérd őt rá... Hallottam már olyat is, ahol bekötéskor szar volt a netsebesség, és azzal lerázták a reklamáló ügyfelet, aki nem akarta úgy átvenni a szolgáltatást, hogy majd holnapra beáll, mert először mindenki valami ideiglenes csomagot kap, aminek nincs is sebességi jellemzője, csak úgy megy! Majd ők jelentik az adminoknak, hogy aktiválták a szolgáltatást, és aztán lesz hozzá rendelve az előfizetett csomag! Persze nem lett jó másnapra sem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák