Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    Legújabb történetem szeretett szolgáltatónknál :D

    Felhívnak váltsak csomagot, mert az milyen jó - augusztusban. Elmondják mi merre hogyan én elmondom mit szeretnék, közös nevezőre jutunk ámde! eme dolgot csak személyesen lehet ügyfélirodába intézni.
    Mondom szupcsi akkor 1 nap szabi heló, bemegyek augusztus 23-án mr. upc-hez ahol is egy kedves hölggyel elvégezzük a csomag módosítását (olyan halkan beszélt a lelkem, hogy már azt hittem fél tőlem, dehát mindegy randa vagyok ez van :D viszont már ezt is rögzítik).

    Érdekesség egy: szerződést kérném papíron, közlik no az nem van mert greenpeace van oszt digitálisan megkapok mindent - én voltam a hülye miért nem akarok fát irtani, mai napig nem jött semmi upctől, nem nincs spamba
    Érdekesség kettő: szeptember 8-tól fog menni a módosított csomag, aznap majd lehet restartolni kell a modemet - no két hét kell egy egy ilyen művelethez?!?! persze megint én voltam a pancser.

    Várok mint hülyegyerek a nyári hóesésre, de mondom csak nem akar esni felhívom őket. Elmondom mi a szitu erre közlik, hogy NEM INDÍTOTTAK SZERZŐDÉS MÓDOSÍTÁST ÉS NYOMA SINCS A RENDSZERBEN?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!? Most akkor erre mit reagálsz? Anyázol, sírsz, röhögsz, köszönés nélkül szerződést bontasz - nincs másik normális szolgáltató a környéken :(
    Kapcsoltak vmi kiskirályhoz aki természetesen rögtön mindent beállított és rendkívül segítőkész volt. NADE, megkérdezi szeretném-e ha kivizsgálnák az esetet vagy sem. Mondom szeretném, de azért a személyes ügyfélszolgálatost ne bántsák mert mindenki hibázhat, erre mondja hogy jó, nem esik bántódása de a kivizsgálás az 3 hét és addig sajnos nem tudok csomagot váltani. :F
    Na akkor mondom hagyjuk majd kárpótolnak valahogy. (nem fognak mert nem tudnak)

    Azt azért tényleg nem értem HATALMAS BETŰKKEL nem kéne hozzám beírni, hogy ne genyózz vele mert már feljelentett egyszer az NMHH-nál és megint fel fog aztán másodikra már csak megbüntetnek minket milliókra?

    Megint nincs harag Mr.UPC csak az új szerződésemet ma sem kaptam meg amit "pár perc" múlva küldünk az email címére.................... :W :W :W :W :W

    ja és most visszanéztem a reklámok megjönnek a upctől :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák