Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Perjel

    tag

    Pl. olvasgass itt:
    Bővebben: link

    Bővebben: link

    A képminőség azóta sem változott, azaz a upc spórol a sávszélességgel... (10+ csatornát zsúfolnak be akkora sávszálességbe, ahova másutt 8-at szokás) Aminek az eredménye az ismert kockásodás, vagy szaggatás is előfordul. De ha nem vagy nagyon igényes még elviselhető... És valóban van rá megoldás, hogy alapcsomag fizetése mellett nézhessed a prémiumcsatornákat is (HBO1-2, Sport 1-2, Private Gold)(természetesen én csak hallottam erről a lehetőségről :D ), azt nem tudtam, hogy az antennaszerelővel is el lehet intézni :)) ). Viszont olyan pletykát is hallottam, hogy a UPC cserélni fogja a smart card-okat, és az újakkal ez már nem lesz olyan egyszerű. :(( (persze valószínűleg megoldják majd azt is az ügyesek! nem is beszélve arról, hogy létezik olyan módszer is, amihez kártya sem szükséges... term. erről sem tudok semmit bővebben :D ) Igaz, ahhoz kis kezdeti beruházás szükséges! A UPC-től kapott műlholdvevővel sokat nem lehet kezdeni :)
    Le van butítva az alapból is buta gép, mert minek a parasztnak jobb, meg így nem tudnak vele ''hackelni'' (aham...) legalábbis kártya nélkül még az ingyenes műsorokat sem lehet vele nézni. Ha nincs rendes kábeltv szolgáltató a környéken, szerintem akkor érdemes csak UPC Direct-et venni, legalábbis ha legális megoldásokban gondolkodsz. (Ha vki meg tudja oldani, hogy havi 5k-ért HBO-t stb. is nézzen, akkor az már nem olyan rossz :) !) Vagy Bp-en és környékén az AM Mikro (www.antennamikro.hu) is egy alternatíva, mert olcsóbb...

  • Perjel

    tag

    válasz Sianis #7 üzenetére

    Erre a problémára a következő a megoldás:
    - Húzd ki a beltérit a 230V-ból, vedd ki belőle a kártyát
    - A beltérin a fel és le nyíl (csatornaváltó) gombokat nyomd le és tartsad lenyomva
    - Dugd vissza a 230V-ot
    - Várd meg amíg a kijelző villogni kezd, majd egy idő után kiírja az aktuális időt
    - Ekkor felengeded a gombokat, és visszadugod a kártyát.

Új hozzászólás Aktív témák