Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    1998-ban megjelent az Unreal: az addigi legszebb grafikával és szerintem a legjobb zenével is rendelkezett, ráadásul az új engine olyan jól kezelte a játékban a fényhatásokat és árnyékokat, ami érdekes ''misztikus'' feelinget adott neki. Igaz, hogy kevés volt az ellenfél, és a MI is csak közepes volt, de ellenben rengeteg fegyver. Én a mai napig újra és újra játszom, mert annyira magával ragad a játék világa.....
    Aztán jött az Unreal Tournament: Ugyanolyan jó grafika, ugyanolyan színvonalas zene, ugyannyi jó fegyver, abszolúte magával ragadó feeling; valami eszméletlen jó, ugyanolyan jókat lehet vele szórakozni, mint az előddel.
    Most meg itt az Unreal Tournament 2003: egy nagy FOS! Szó szerint. Pocsék zene, pcsoék design-ú fegyverek és textúrák, rémesen lassú játékmenet. Valahogy grafikailag is olyan ''össze-vissza színes káosz'' az egész játék, semmi hangulat. Nagy nulla. A menü is szarabb lett. Érthetetlen, én ennél SOKKAL többet vártam. Remélem majd az Awakening kárpótol, és visszadja az igazi Unreal feelinget. Addig is én meg úgy tekintek a 2003-ra, mintha nem is lenne a sorozat darabja, csak valami amatőr, gyenge próbálkozás...

Új hozzászólás Aktív témák