Aktív témák

  • Surranó

    aktív tag

    Sziasztok!
    Valamiért (ki tudja...) én 15-ére számítottam mint vizsga, és 14-éig a Balcsiban áztam, szóval most várom a pótvizsgáról az értesítőt, de egyáltalán nem látom garantáltnak, hogy aki elsőre passzolt, annak másodjára egyáltalán kiküldik a ... khm... meghívót... Ezért kérem, hogy ha valaki már kapott pótvizsga meghívót, akkor jelezze. Köszi!

    A videók sarkában levő logóról... A Training360 tudtommal (csak?) egy oktatásszervező cég, (azt nem tudom, nekik vannak-e egyáltalán oktatóik), én rajtuk keresztül egy másik céghez kerültem (Webváltó, az ő nevüket szívesen le is írom, jó fejek voltak).

    A videók szerkesztetlensége szerintem pont azért volt jó, mert néhol bénázott az előadó, és legalább azt is láttuk, kicsit emberközelibb lett tőle. Meg némelyik poén se volt annyira gyenge. Az mondjuk tény, hogy voltak a videóban tárgyi tévedések (bár lusta voltam utánaellenőrizni, hogy adott bug tényleg bug-e)

    Egyetértek Narxis-szal (-szel?), meg akkor ezek szerint a HVG-vel is, hogy ez szűrő, de talán nem is annyira a képzők, mint a jelentkezők részéről. A feleségemet is buzdítottam, hogy vágjon bele, mert többször mondta már, hogy megnézné, milyen egy informatikus munkája. Hát, érdeklődés hiányában nem jutott el a második sprintig :)

Aktív témák