Aktív témák

  • Én végignéztem, egész jó anyagot dobtak össze. Néhány dolog maradt benne, amit nem oldottak meg végül, és nekem se sikerült.

    Az egyik, a Sprint 10-11-ben, hogy a felhasználók lekérése, majd törlés után ne frissüljön az oldal, ne tűnjön el a táblázat. Marha jó, hogy ezt benne hagyták a videóban, szarul. Akárhogy szenvedtem a settings.json-nal, nem jött össze. Még a tanultak alapján a preventDefault-tal is próbálkoztam, eredménytelenül.

    Azt amúgy értem, hogy vállalati környezetben kellhet más oldalról bekérni az adatokat, de amúgy ez a fetch nem működik simán a /db/db.json-ra? Próbáltam amúgy, de nem, vagy nem jól írtam az útvonalat. Mert, gondolom, ha az egészet fellököm egy weboldalra, mondjuk a github-ra, akkor szintén nem ér az egész semmit. Szóval ez a része nekem nem állt össze, hogy tök jó, hogy a saját gépre telepített cuccokkal működik, de nem az volna a lényeg.

    A másik, hogy ezerszer összehasonlítottam a kódot, de csak nem sikerült, hogy az új felhasználó beviteli mezői a táblázat felett legyenek. Egyelőre nem is jöttem rá, hogy melyik rész hozza létre, annyira bonyolult lett az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Aktív témák