Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz totron #34 üzenetére

    Nem nagyon szoktam a lapcsalád ezen részére kommentelni de ez felkeltette az érdeklődésem azt elolvastam mi van itt.

    Ezt a részét én sem értem, hogy aki valamiért egy ilyenre tart igényt miért kéne egyből kipusztulnia meg egyebek?
    Vannak ennél sokkal rosszabb és elítélendőbb dolgok amik napi szinten történnek sajnos és ártanak vele egymásnak az emberek.
    Ezzel szerintem sok mindenkinek nem ártanak aki használja.

    És igen vannak olyan emberek akikkel annyira nem lehet 1 értelmes társalgást sem lebonyolítani, hogy inkább már lehet egy kicsit is fejlettebb AI-al 'társalognék' még ha nem is igazi úgymond.

    Megmondom őszintén, hogy így majdnem 34 éves fejjel több mint 6 éve nincs senkim csak csalódások értek meg egyéb 'érzelmi' megalázások ezekben az években. '1.5 évet pazaroltam valakire legutóbb akinek csak kelléknek kellettem de lehet egy AI-al értelmesebben tudnék beszélgetni és az nem csinál hülyét belőlem..'

    El tudom képzelni, hogy valakinek annyira elege lesz az ilyenekből és elfordul az emberi kapcsolatoktól és inkább ezzel pótolja egy bizonyos szintig. 'ettől még élhet egy amúgy számára normális életet amivel senkinek sem árt'
    Szerencsére én még nem tartok itt de van, hogy nekem is elmegy a gusztusom az egész ismerkedés folyamatától a mai világban. 'Majd ha pl ott tart az AI mint mondjuk EDI Mass Effect-ből akkor lehet áttérek arra de sajnos ez az én életembe nem fog megtörténni :D '

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák