Új hozzászólás Aktív témák

  • IIIstIII

    senior tag

    Üdv

    Nekem egy olyan problémám van hogy az XPnek kevés helyet hagytam(5giga) és most amikor szeretném a piros-fehér csíkokat eltüntetni a töredezetségmentesítőben nincs elég hely hogy normálisan lefusson. a 15% hely megvan mégse csinál semmit. szal egy fórumon azt halottam hogy van olyan progi ami xp alól képes egy partició méretét megváltoztatni esetemben kibővíteni. 2 progi nevét kaptam: partition magic 8 ezzel az a bajom hogy az eredetit nem tudom megszerezni netről pedig csak demokat tudok letölteni ami nem hajtja végre a feladatokat. a másik pedig a Partition logic amit ki kellet írni cdre és bootolni róla az pedig a következőt írta ki: Fixed disk DMAarbitration level out of range.The boot device or media may require service. Gőzöm sincs mit jelent de azt tudom hogy ez se csinál semmit. A következőt kérném: valaki tudna egy olyan progit amit LE LEHET TÖLTENI és MŰKÖDIK is nem csak DEMO változat. Nagyon szépen megköszönném a segítségeteket. Ha több topicban is látjátok az nem a véletlen műve mert nem tudom melyikben kellet volna feltennem ahhol válaszolnak is.

Új hozzászólás Aktív témák