Aktív témák

  • gergely07

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy takarítás erejéig megmozgattam a mélyládámat (zsinórok ki, odébb tettem pár méterrel, majd később vissza a helyére, zsinórok vissza), de innentől nem volt hajlandó megszólalni. Már egy jó fél órája zenélgettem (halkan), de csak nem szólt a sub, hát gondoltam megnézem a potikat a fenekén, hátha véletlenül eltekertem. Ahogy hozzáértem a hátlapjához (nem viccelek), zsibbadtra égette a kezem, mint egy főzőlap. Megfogtam a tetejét és már a faburkolat is tűz forró volt. Azonnal kirántottam a tápkábelt, aztán az audio kábelt is, majd jó 3-4 óra volt, mire kézzel foghatóra hűlt. Hálás lehetek, hogy nem égett le a lakás.

    Látott már valaki köztetek ilyen jelenséget? Egy közel tíz éves, Jamo sub 200, szóval nem egy nagy érték, de az én ici-pici szobai "házimozimhoz" bőven elég, szeretem. Nem szívesen dobnám ki, de így be sem merem kapcsolni. Tudtok esetleg ajánlani egy szerelőt, aki (dél) Budapesten rá tudna nézni? Érdekelne, hogy mi lehet a baja, vagy, hogy mi okozhatta, mert az nem létezik, hogy véletlen pont a mozgatás után megy tönkre. Nem értem. Nagyon finoman mozgattam (mint mindig minden kütyümet), kényszeresen vigyázok a holmijaimra.

    Előre is köszönök szépen minden ötletet!

  • bolondember

    MODERÁTOR

    válasz gergely07 #1 üzenetére

    Kérlek használd a keresőt.

    A topikot zártam.

    Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Aktív témák