Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz szabi__memo #7414 üzenetére

    Nézd, úgy érzem, hogy Istenként tekintesz az EMA-ra, de olvass néhány külföldi tudós általi véleményeket is, mert azok sem hülyék. Az egész egy "cicaharc" és abban is biztos lehetsz, hogy jó az orosz cucc is. Az EMA által engedélyezett vakcinák is néha kétségbe vonhatóak, lásd AZ, pedig ugye bevizsgálták és hű de f@sza aztán mégsem. Az egész egy hülye politikai geg, semmi más. Azon kívül, hogy van szabály, néha érdemes azt felülírni. Ha az oltás 100%-ban megvéd a haláltól és nem káros az egészségre akkor jó, most használni kell. Ami most folyik a nagyvilágban az olyan, mint az óvodában, enyém Pfizer, jobb, felsőbbrendű vagyok nálad, tiéd kínai, azt a szolgák kapják. Agyf@sz az egész. Ismerős tanár házaspár hónapokig oltás ellenes volt, a szülőket is arra biztatták, aztán meghalt a legjobb barátjuk és hírtelen megváltozott a véleményük, persze ott is volt, hogy melyiktől leszel kínai vagy amerikai robot, de végül mindegy lett, egyikük AZ-t kapott, a másik ma megy. Pfizer-ért, szülők is belettek oltva. Nekünk is kb. mindegy volt, a kínai esetében talán húztam volna a számat de valószínűleg azt is bevállaltam volna.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák