Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Asbee #51043 üzenetére

    > Közölje, tegye elérhetővé őket, de ennek is van egy határa. Ez egy nem normális dolog, hogy neten elérhető a halott életkora, alapbetegsége. Ez semmiben nem segíti a járványkezelést.

    ez az, amit te nem tudsz anelkul, hogy ezek az adatok rendelkezesre allnanak

    > A tumoros, stb stb halottakról miért nincsenek ilyen adatok?

    igen, jo kerdes, hogy miert nincsenek, szerinted miert? (egyebkent vannak, csak nem itthon)

    > Ez a nekem mindenhez jogom van, nekem mindenről tudnom kell, nekem minden jár felfogás.

    Kurvara osszekevered a dolgokat. Nem 'jar' semmi, de az allam, amit kozosen fenntartunk, nem az apukank, mi meg nem kisgyerekek vagyunk. Nem _nekem_ kell tudnom rola feltetlenul, hanem peldaul a tudomanyos kozossegnek. A vitam veled ott van, hogy te a kozponti tervezes/szervezes hive vagy (allam az apukank, o eldonti, hogy mire van szuksegunk), en meg a lehetosegek hive vagyok (legyen kint az adat, hagyjuk a kreativ embereket, hogy talaljanak benne erdekessegeket).

    > Nem tűnt még fel, miért kering ennyi konteó, ennyi kiforgatás, ennyi hülyeség a coviddal kapcsolatban az interneten?

    Nem tunt fel, hogy az allami transzparenciaval egyenesen aranyos az, hogy peldaul mennyire biznak az emberek az oltasokban? A valosag egyertelmuen mutatja, hogy az altalad preferalt hozzaallas, azaz a transzparencia hianya az, ami kozbizalomveszteshez es konteokhoz vezet.

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák