Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz Orlin #43983 üzenetére

    "A szakember szerint az oltás nagy előnye, hogy nehezebben fertőződik meg az ember, amennyiben mégis, úgy kevesebb vírus képződik a szervezetében, tehát a beoltott kevésbé lesz fertőzőképes."

    "Hangsúlyozta, nagyon keveset tudunk a gyerekek fertőződéséről (állítása szerint 1-2 százezrelék esélye van a gyerekek megbetegedésének fertőzés esetén). Ezért nagyon meg kell fontolni a 12 éven aluliak oltását. Rusvai személy szerint nem oltatná be a saját gyermekét."

    A gyerek nehezebben betegedik meg tőle (de azért van rá esélye), ezért nem kell oltani.

    Ez eddig ok.

    De azt is mondja, hogy az oltott nehezebben fertőz, és kevesebb vírus képződik benne.

    Amit én vettem ki belőle.

    A gyerek is beteg lehet. Nem sok rá az esély (bár azt nem tudom melyik variánsra jöttek ki a számok) de ezt a kicsit is lehet tovább csökkenteni ha oltást kap.
    Hordozó azonban ugyanúgy lehet, amit szintén jelentősen lehetne csökkenteni az oltással.

    Tehát az oltással még kisebb az esélye a betegségnek és a hordozóvá válásnak mégsem érdemes oltani.




Új hozzászólás Aktív témák