Aktív témák

  • valenteen12

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem tudom ki hallott a 29-es körzetben az internet szolgáltatás minőségéről. Alacsony sávszélesség, magas válaszidő, mindezért magas szolgáltatási díj. A napokban láttam mobil szolgáltatónál 4G-s otthoni internet csomagot 25GB-tól egész 100GB-ig, kb. ugyanannyiért, mint amit most fizetek 8/1 Mb/s-ért.
    30 napos próbaidőre van lehetőség, de olyan routert kell vennem, ami tudja kezelni az USB-s sticket - (a SIM-es router túl drága). A routerrel szemben támasztott követelmények: 4G simkártya, vagy usb-s modem kezelése, legalább 300 Mb/s sávszélesség, tudjon 5GHz-en is üzemelni, a legalább 3 db gigabit LAN port és legyen gigabit WAN portja. Ami a lényeg, ne legyen túl drága, kb. 25- 30000Ft környékére gondoltam.
    A TP-Link TD-W8970 router megfelelő lenne, de a kompatibilitási listájában nincs Magyarországra vonatkozó információ. Felhívtam a TP-Link ügyfélszolgálatát, de nem tudtak információval szolgálni. Beszéltem az Asus és a D-Link ügyfélszolgálattal is, de csak olyan routert tudtak ajánlani, aminek 10/100 LAN-ja volt.

    A kérdésem, használ valaki a témában megjelölt routert, vagy hasonló tulajdonságút, 4G-s modemmel, vagy SIM-es kivitelűt? Kérlek osszátok meg, mert nem szeretnék csak a próba kedvéért egy routert vásárolni, ami nem kompatibilis a szolgáltató Alcatel L850 LTE modemével.
    Nem ragaszkodom a szolgáltató modem stick-jéhez, ha szükséges, veszek magamnak másfajtát.

    Előre is köszönöm a segítséget!

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz valenteen12 #1 üzenetére

    Szia!

    Nem kell minden kérdésnek külön témát létrehozni, többnyire lehet találni a meglévőek közül megfelelőt, csak keresni kell. Ráadásul lévén ezek sokszor kiemelt, forgalmas témák, választ is jóval előbb kaphatsz azokban. Fentebbi kérdésnek megfelelő téma:
    Milyen routert?

    De javaslom nézz be ide is:
    29-es körzet: internet, TV, telefon

    Ezt a topikot pedig bezárjuk.

Aktív témák