Aktív témák

  • martoslaci

    csendes tag

    Üdvözlök Mindenkit!
    IBM ThinkPad T41 laptopot használok. Win XP- Firefox- 250 GB HDD- stb.
    Két napja felszemétkedett a gépre egy BaiduAnTry.exe nevű féreg. Jónéhány vírusírtót, (Unlocker- stb.)végig próbáltam, de az eredmény minden esetben "hozzáférés letiltva" üzenet. Volt már tapasztalatom abban, hogyha egy HDD-ről pl. az OP-renszert akarom törölni, az épp ilyen nehézségekbe ütözik. Ezt olykor úgy oldottam meg, hogy külső meghajtóként rácsatlakoztattam másik gépre a HDD-t. Így, mint "slave" meghajtón bármilyen műveletet el tudtam végeztetni a "Master" géppel.
    Ez a BaiduAn...exe nevű átok jelen esetben a C:\[Program Files]-ben alkotott magának egy [Baidu]- nevű külön mappát. Azon tépelődöm, hogy mi fog történni akkor, ha másik gépről (mint slave meghajtón) kezdeményezem a törlését? Hogyan fogja fogadni ezt a beavatkozást visszahelyezés után a laptop? Ha valakinek hasonló rendhagyó beavatkozással kapcsolatosan vannak tapasztalatai, köszönettel venném, ha megosztaná. Köszönettel : Martos Laci

  • kabelmania27

    félisten

    válasz martoslaci #1 üzenetére

    Üdv!
    Próbáld meg a legkorábban elérhető visszaállítási pontra visszaállítani és utána törölni.
    ITT és ITT lehet hamarabb választ kapsz a kérdésre.

Aktív témák