Új hozzászólás Aktív témák

  • Serricon

    senior tag

    válasz Intruder2k5 #6 üzenetére

    Jelen! :D

    Privátra válaszolva: Igen, megvan, azóta is tökéletesen működik.
    Sikerült nagyon zsírul belőni a QoS-t, így már több mint fél éve full sávszéllel megy nonstop a szeró, és ebből semmit nem veszek észre játék közben. Nah meg persze annyi port forwardom meg egyebem lehet amennyit nem szégyellek.

    Telepítés:
    Én az itt alul megadott 1. pontban lévő módosított Cisco firmware-t pakoltam fel, előtte, utána toltam egy factory resetet a progiban, fizikaival nem vacakoltam.
    Ezután a 2. lépésben lévő dd-wrt, követve egy másik factory resettel.
    Végül felment a tomato, de nem az ott lévő, hanem egy másik verzió amit itt linkeltek.

    nekem pontosan ez van fent most:
    Tomato Firmware RAF1.28.9006 MIPSR2_RAF K26 VPN-NOCAT
    Router meg Linksys WRT320N Broadcom BCM4716 chip rev 1 pkg 9 és 8MB flash ram
    Lehet hogy nem a legújabb firmware, de tökéletesen működik és úgy vagyok vele, hogy ami jó ahhoz nem nyúlunk hozzá. :K

    Nekem a gyárival eleinte jól ment, csak mindig kiakasztottam a forward limitet, később viszont elkezdett ledobálni mikor bedobtam új torrenteket, majd a végső már az volt hogy óránként megszakadt bármit csináltam, pedig próbálkoztam hogy leveszem a kapcsolatokat transmissionben, meg teknős mód, de nem izgatta.
    Tomatoval semmi ilyen nem történt, automatán hajnalban reconnectál és jóccakát. :) Átlagosan havonta 4-5TB adat megy át rajta és köszöni jól van. (még ebben a nagy melegben is.)

    Ezúton is köszönet a segítségért, ha nem vagytok vettem volna másikat:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák