Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Ma reggel kipihenten ébredtem reggel fél 8 fele. Végre nemvolt az a dög meleg itt a panelban. Megreggeliztem és elmentem edzeni. Nagyon jólment. Kevesen is voltak (rajtam kívül ketten) és mivel kocsival mentem szépen a magam tempójában megcsináltam minden gyakorlatot (mell és csuklya), ezekután hazajöttem ebédeztem és délután feladtam egy memóriamodult, befizettem az új procim árát. Nagyon korrekt HerrZ kolléga, bátran ajánlom mindenkinek. Nagyon jó kis pre-tested procijai vannak. Anno nála vettem a tuningos X2 4200plusz-omat is. Ismét segítőkész volt a telefonban és el is postázta a procit. Remélem legkésőbb péntekre ide is ér. (Bár ha mákom van akkor holnapra) Elhoztam a régi halott lapomat a cuccait otthagytam PH-s kollégánál egy kis hővezetőpasztáért cserébe. A nap üzlete deicide kollégával zajlott. Reggel megbeszéltük mi kell és mostanra már házhoz is hozta. Őt is bátran ajánlom mindenkinek, anno egy behalt Venice magos procim gariztatta korrektül és gyorsan. A procimat elvitték plusz egy memóriát. Még 3 modult kellene eladnom plusz egy hangkarit. Ha ezek elmennének akkor szinte pár ezerből megusznám a teljes platformváltást. A biztonság kedvéért a spéci chipset hűtésemet is meghírdettem. Hátha kell valakinek. Ma este pihenek, megnézem a BL döntőt, jólesik ez a lazulás semmittevés. Gépet még nem rakom össze, majd ha itt a CPU. Tetszik az alaplap nagyon. Remélem jó szolgálatot fog tenni a mindennapokban.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák