Aktív témák

  • Tom5

    addikt

    Újra van kedvem blogolni. Nem is írok nagy bevezetőt, az első után szabadon.

    A hétvégém nyugisan telt. Nememntem el Siófokra bulizni, nemvolt kedvem, talán öregszem? Lehetséges. Dumáltam a többiekkel, megittam pár sört és hazazúztam. Ezúton is köszönöm a hazafuvart az illetékesnek. :DDD Ma reggel kitakarítottam a lakást, és utána feldobtam a Windows 7-et. (7127) Sikerült regisztrálnom és aktiválnom. Nagyon szépen működik eddig, le a kalappal előtte. (bár a Vistával sem volt semmi bajom) Viszont bedöglött az Audigy 2 Value hangkártyám. Bármilyen oprendszer alól próbálkozom csak durrog. (mintha lőnének a hangfalakban). A délutánom arról szólt, hogy új hangkártya után néztem a neten. Először Sound Blaster Extreme Gamer-t szerettem volna, de aztán ráakadtam az ASUS üdvöskéjére az Asus Xonar D1-re. Elolvastam egy csomó cikket, fórumhozzászólást és megemésztve a dolgokat az utóbbi mellett döntöttem. 17500 jó magyar forintom bánja. (de legalább itt helyben) Holnap 16h után megyek is érte. Kíváncsian várom mit tud majd a kicsike. Jövőhéten délelőttös leszek. Nemszeretem a koránkelés miatt. Holnap edzeni sem megyek mert zúzok a hangkártyáért. Amúgy is edzettem szombaton, majd kedden meló után. El is teszem magam holnapra. Kicsit TV-zek még és majd elalszom.

    JÉ mindenkinek.

Aktív témák