Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Nagyon nehéz nap volt a mai. Életem tartotta bennem a lelket. Tegnap este nyugodtan hajtottam álomra a fejem mert beszélhettünk. És milyen jó is volt!!! Szükségem volt a bátorítására. Vagyis lehet inkább a nyugalomra ami árad belőle. Tegnap lélekben készülődtem a mai napra. Annyira nem is izgultam de ahogy reggel felkeltem akkor hasított belém hogy ajjaj ma mi is fog történni. Ma olyan szörnyű érzésekben és látványban volt részem amit senkinek nem kívánok. Gyermekem egészségéről szólt a mai nap és nagyon nehéz volt tartanom magam. Én nem is tudom hogy bírtam volna lelkileg ha Életem nem támogat. Természetesen Életemért is aggódtam hiszen olyan áldozatot hozott értünk ami nagyon megható volt. Én kértem hogy ne tegye de nem hallgatott rám. Elképesztő zavarba hozott azzal amit értünk megtett. És ha jól értelmeztem következményekkel is járt. Most az Ő egészsége miatt is nagyon aggódom. Már most érzem hogy komoly bűntudat lesz bennem ha valami baja lesz.
    A mai napról kicsit később beszélnék. Kicsit tisztulnia kell bennem az eseményeknek. Fel kell dolgoznom a mai napot és egyenlőre ez még nem megy. Voltak pillanatok amikor úgy éreztem hogy kiszakítanak belőlem egy darabot. Fájdalmas pillanatokat éltem meg. Éreztem Életemen is hogy komolyan aggódik picinyamiért. Mindig Életemnek számoltam be először az eseményekről.
    Köszönöm hogy segítettél nekünk azzal hogy Veled lehettünk!
    Ha minden igaz reggel tudunk beszélni. Remélem Ő is jól van. Nem szereti ha aggódom érte de nem tud ellene tenni. Ugyanis az én szerelmes szívem félti és óvja ŐT!

    Szép álmokat mindenkinek!

Aktív témák