Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap nem voltam abban az állapotban hogy egy renden bejegyzést írjak. Semmi nem úgy alakult ahogy szerettem volna. Reggel természetesen elaludtam és ez elég komolyan kezd már aggasztani. Ma reggel is elaludtam és a legszomorúbb az hogy Életemen is érzem hogy csalódott. Vannak biztos jelek amik arra utalnak hogy bántja valami. És ez most velem kapcsolatos. Azonnal ki kell találnom valami megoldást arra hogy felébredjek hozzá reggelente. Nekem ugye olyan módszerhez kell folyamodnom ami halk de felébreszt. Szerintem jobban beleásom magam a telefonom használatába mert abban kell lenni a megoldásnak.
    Tegnap délután kaptam egy levelet ami azonnali gyógyír volt az egésznapos leharcolt lelkemre. Életem olyan megnyugtató sorokkal lepett meg hogy rögtön segített oldani bennem a feszültséget. Igazából ezek a reggeli beszélgetések segítenek igazán de miattam mostanában elmaradnak. Egyre fájóbb Életem hiánya. Sajnos neki nem nagyon van alkalma se üzit se levelet írni. És ha ehhez hozzá jön az is hogy reggel nem tudok vele lenni akkor sajnos egy idő után kezd felemészteni a hiánya. Sokáig bírom mindenféle hiszti nélkül mert nekem óriási megkönnyebbülés hogy én leírhatom mit érzek. Most reggel borult fel bennem minden mert úgy érzem az elmúlt napokban nem tudtam eléggé átadni neki a szerelmemet. Többet beszéltem neki a hétköznapokról mint az érzelmeimről és lehetséges hogy nem ment át neki hogy valójában mit érzek a szívemben. Kevésnek tartom azokat amiket adtam neki a héten. Pedig én annyira szeretem ŐT! Rettenetesen hiányzik nekem és nagyon félek hogy most neheztel rám. Nem akarom hogy azt érezze nem fontos nekem. Ő mindennél fontosabb!!!
    Annyira boldog vagyok amikor Vele lehetek. Szinte kiugrik a szívem az izgatottságtól. Ha gondjaim vannak akkor vágyom egy szerelmes ölelésre ami olyan érzés mintha megvédene engem a világtól. Tegnap délután pontosan ilyen ölelést éreztem a leveléből. Van egy megszólítása amit régen mindig használt. Édesnek hívott. Nagyon sokáig. És ezt felváltották egyéb kedves becézések. :B Mostanában akkor használja amikor tudja és érzi hogy nagyon eltalálja vele a szívemet. Amint megláttam tegnap hihetetlen jó érzés áradt bennem szét. Csodálatos mellette az élet!
    Remélem hamar rendbe jönnek a dolgok és akkor újra érezni fogja hogy megőrülök érte! Akarom hogy érezze szerelmes vagyok Belé!

    Hosszú lesz a hétvége de reménykedem hogy valamilyen módon sikerül meggyőznöm Életemet hogy Ő a legdrágább kincs számomra...

    Kellemes hétvégét mindenkinek!

Aktív témák