Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Hogy ma micsoda napom volt...
    A reggel gyönyörű volt. Sikerült nem elaludnom és felébredtem Életemhez. Csodálatos beszélgetés volt. Igazság szerint meg kellett beszélnünk a tegnapi randit hogy igazán értékelni tudjuk. Mivel mostanában kettesben szoktunk randizni így arra számítottunk annak ellenére hogy picinyami is velünk lesz hogy egy igazi családi meghitt randi lesz. Voltak ilyen pillanatok is de valahogy mégsem úgy alakult szinte semmi ahogy terveztük. Illetve nem terveztük csak gondoltuk. Számtalan apró öröm és csoda volt a tegnapi napon de be kellett érnie. Tegnap még mindketten "csak" egy csodás randiként gondoltunk rá de ma egy gyönyörű randira emlékeztünk vissza. Előjöttek azok a dolgok amiket így a beszélgetés során tudtunk igazán felidézni és értékelni. Nagyon jó volt beszélgetni erről. Mindketten ezt éreztük és szükség volt nekünk erre a reggelre. A beszélgetésnek köszönhetően nagyon meghitt érzés kerített hatalmába minket. Így igazán szépen indult a napunk.
    Sajnos ez a mámorító érzés nem sokáig tartott nekem. Ma el kellett intéznem valamit ahova vinnem kellett a gyereket is. Órákat álltunk sorba mire elfogyott a türelmem és megkérdeztem hogy sorra kerülünk-e ma még. Kiderült rossz helyre igazítottak minket. Hurrá! A szemben lévő épületbe kellett volna mennünk csak ezt a kedves recepciós elfelejtette. Amikor átmentünk úgy kedvem lett volna beolvasni a néninek de nem vagyok az a veszekedős. Inkább magamban tomboltam. Gyermekem nagyon jól viselte a várakozást. Egy időszak volt amikor már mindketten szenvedtünk de túllendültünk rajta. A másik helyen kiemelt figyelemmel foglalkoztak velünk és nagyon mérgesek voltak az előző helyen dolgozó recepciósra. Sajnos jó híreket nem kaptunk de jó úton járunk ahhoz hogy picinyamink végre folyamatosan oviba járhasson. Talán a műtéttel megszűnik a folyamatos betegsége.
    Ezzel a remek kis ügyintézéssel teljesen elment a napunk. Hazaértünk és már feküdtünk is le. Most állok majd neki rendbe szedni a dolgokat. Talán holnap végre nyugi lesz. Vágyom már egy kis szusszanásra. Talán éjjel...
    Ma szegény Éltemnek panaszkodtam. Folyamatosan tájékoztattam a helyzetünkről de mivel nem volt jó kedvem így ma a szerelmes üzik helyett szinte csak sopánkodást hallott tőlem. Most szégyellem magam igazán. Amint hazaértem levélben megírtam neki a bánatom. Ígértem neki hogy ezentúl ma semmi panaszkodás csak szerelem fog áradni belőlem. Most hogy kialudtam magamból a mérget talán teljesíteni is tudom. :) Nagyon hiányzik még akkor is ha tegnap randiztunk. Szívesen bújnék most hozzá. Remélem ma már jobban van. Életem még mindig beteg és akármennyire nem szeretné én igenis aggódom érte. Mert nagyon szeretem! Minden pillanatban Rá gondolok. Mindenféle gondolataim vannak Vele kapcsolatban. :B Gyönyörű mellette az életem!

    Legyen szép estéje mindenkinek!

Aktív témák