Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Egy kis technikai szünet volt. :U
    Ott hagytam abba hogy itthon zűrök voltak. Nem voltam jó anya de szerencsére ez csak 1 napig tartott. Párom este elnézést kért a viselkedéséért és azért amiket a fejemhez vágott. Az nem derült ki mi volt az oka a hirtelen felindultságának. Bevallom nem is kérdeztem. Túlléptünk bár én nehezebben emésztettem meg. Azóta helyre állt a béke.
    Ami nagyon fontos hogy újra randiztunk!!! Szerdán. Sajnos az égiek nagyon ellenünk voltak. Hihetetlen akadályokon kellett átlépnünk hogy egymással lehessünk. Gyermekem beteg lett így ovi nem volt. A városban araszolás. Az városon kívül baleset ami megbénította az odafele vezető utat. 1 órás késéssel ott voltunk. A randi csodálatos volt de volt szomorú része is. Újra csalódnunk kellet hogy várnunk kell a szerelmünk gyümölcsére. Életem vígasztaló ölelései rengeteget segítettek. Akkor és úgy ölelt ahogy vágytam rá. Szükségem volt rá és nem kellett kérnem. Rámnézett és érezte mi az amire igazán vágyom. Picit meg is tudtuk beszélni ami külön jól esett. Nem szabadott volna hazacipelnünk kimondatlanul. Azért voltak vidám pillanatok is. Például amikor picinyami meglátta közeledni Életemet majdnem kiugrott a bőréből. Soha nem láttam még ennyire örülni őt. Egyetlen egy dolog van aminek mindennél jobban örül de ahhoz csak ritkán jut hozzá. Embernek még nem örült így, még nekem sem. Igaz hogy keveset vagyunk távol de sikítozni még nem sikítozott a látványom miatt. Nagyon jól eljátszottak újra. Megint háttérbe szorultam amit nem bántam. A közös képek készítésénél szabályosan picinyami kitúrt Életem öléből. Ő akart beleülni. Ez nagyon jó érzés ám a szívemnek! Mindketten nagyon fontosak a számomra.
    A jövő héttől kicsit megváltozik az életem. Picit nehezebben fogunk kommunkikálni 1 hétig. Utána beáll egy rendszer és remélhetőleg minden szépen alakul majd. Nehéz lesz a jövő hét de nem fog kifogni rajtunk. Mi egymás kezét fogva tapossuk az útunkba álló ágakat. Közben szorosan öleljük egymást hogy éreztessük szerelmünk töretlen. Sőőőt egyre erősebb!
    Addig ha minden jól alakul akkor vasárnap újra átölel engem. Én pedig forró csókkal viszonzom neki hogy lehetőséget adott egy újabb összebújásra. Ez még alakul de most óriási szükségünk lenne egymásra. Szükségünk van arra hogy erőt adjon nekünk mert mostanában rossz dolgok is érintettek minket. Ezek nem a kapcsolatunkra értendőek. Szóval a vasárnap egy szerelmes nap lesz. Reményeink szerint.

    Most aludnom kellene.
    Szép álmokat!

Aktív témák