Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap reggel csodálatos beszélgetést éltünk át. Maga volt a gyönyör. :B Sokáig együtt tudtunk lenni és sok mindent megtudtunk beszélni. Sok fontos dolgot. Elmondani nem tudom mennyire jó érzés hogy mindenről nyíltan és feszengések nélkül tudunk beszélni. Ő a tökéletes számomra minden szempontból. :B De ezt még nem tudja elhinni. Én azon vagyok hogy segítsek neki ezt bebizonyítani. És nem csak Ő tökélets hanem minden amit vele együtt élhetek meg. Az első csók, első kimondott szeretlek. ÓÓÓ emlékszem az első randi előtt már ezerszer megálmodtuk hogyan is fognak ezek megesni. Egyre gyönyörűbb álmot szőttünk ezekkel kapcsolatban. És amikor eljött a pillanat megdöbbentő volt hogy ezek minden álomnál csodálatosabbak. Sokszor elképzelünk dolgokat hogy így meg úgy lenne csodás. De ez soha nem így van. A sors és a pillanat közös játéka ezerszer szebbre varázsolják ezeket az álmainkat. Csodálatosan szép VELE az élet! Egyszerűen oda vagyok érte! Természetesen így hogy vele lehettem reggel egész jó napom lett. Még az sem érdekelt hogy hideg van és esik az eső. Tegnap vendégségben voltunk amihez nem volt sok kedvem. De gyermekem nagyon jól érezte magát és ezt jó volt látni. Mióta ovis azóta nyitottabb és bátrabb az emberek felé. Sajnos mára megbetegedett így nagy valószínűséggel egész héten nem lesz ovi. Pedig már sikerült végre beszoknia.
    Tegnap kaptam két szerelmes üzit Életemtől. Nagyon boldog voltam. Este már kezdett rámtörni a hiánya és nem láttam esélyt arra hogy levelet olvashassak és írjak. Elég necces volt a helyzet de végül megoldódott. :) Jeleztem neki hogy nagyon szeretem és szó sincs arról hogy nem gondolok rá. Remélem ma reggel is válthatunk pár szót. Hiányzik minden pillanatban amikor nincs velem.

    További kellemes hétvégét!

Aktív témák