Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Most kaptam egy email-t (nem véletlenül vagyok feliratkozva a hírlevélre :B), hogy rendeljem elő a játékot, ha akarok béta-hétvégézni és egyéb előrendelői ajándékokat.

    Nos, most abszolút nem érek rá játszani hétvégén (épp laptopról írok korlátos mobilnettel és igazából ezerrel tanulnom kéne a pótZH-imra :O), úgyhogy a béta-hétvége kevésbé vonz.
    Az a macsek viszont nagyon tetszik. :DD

    Szóval...

    1: Szerintetek meddig lehet még a mai feltételek mellett előrendelni a játékot (ezekkel az ajándékokkal, amiket ma kínálnak?)

    2: Látom van Origin-en. Steam-en akkor nem is lesz?
    Minden eredeti játékom Steam-en van meg. Azt szeretem, az Origint még telepíteni sem voltam hajlandó eddig. (Már csak azért sem, mert még mindig úgy akar velem bakkártyázni, hogy béta a kliens, ahogy hallom gyakran szakad a kapcsolat és néha elérhetetlenek a szereverek itthonról, stb... + Nem akarom szegmentálni, hogy van ami Steam, van ami más... A Steam-ben az volt a szép, hogy minden egy helyen...)
    Vagy most azt sem értem igazán, hogy itt a TSW oldalról előrendelve közvetlenül a Funcom-tól veszem, vagy az is EA? (Próbáltam gyorsan utánaolvasgatni, de csak találgatásokba botlottam fórumokon....)

    3: Legfontosabb: Szerintetek megvegyem? :))
    Nem igazán vagyok eleresztve anyagilag, hogy csak úgy dobáljak ki tizenezreket egy játékért, amiről igazából fogalmam sincs, hogy tetszik-e majd, vagy sem és nekem nagyon kevés játék tetszik igazán.

    De a legnagyobb visszatartó erő inkább az, hogy MMO-t még soha az életben nem játszottam és minden MMO-t utáltam, amit ismerősöknél láttam.

    Ha valaki esetleg már játszik vele, az meg tudná mondani, hogy szerinte tetszeni fog-e nekem?
    Amik eddig bejöttek és kicsit hasonlóak (singleplayer szerep vagy kaland): TLJ, Dreamfall (emiatt érdekelnek a Funcom cuccai), Dragon Age és Mass Effect szériák (pont azért, mert nem szokványos RPG-k), Skyrim (ez inkább standard sandbox RPG, de egynél többször nem tolnám le, már így is untam a végére).

    Milyen az ingame grafika?
    Nem vagyok idült grafika sznob, hogy vagy Crysis vagy semmi, de azért van egy szint, ami alatt nem birom túltenni magam azon, ha pl. minden arc egyforma mert 6 pixelből áll. Ez köszönőviszonyban van legalább a Skyrim-el vagy az említett RPG-kkel, vagy inkább olyan WOW féle hányadék? (Már bocs, csak nekem ez számít és a WOW-tól nekem tényleg hányingerem van, nem trollkodásból mondva, hanem őszintén, amivel nem sértegetni szeretném azt, akinek tetszik, csak egyéni vélemény...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák