Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv,
    A probléma a következő, találtam 1 régi tv-tuner kártyát, 2000-ben vagy azidőtájt vehettük, de akkoriban nem használtam mert eredetileg digitalizálás lett volna a dolga, de a gép akkor még lassú volt hozzá. A mai már nem és ezért beletettem.
    Az alany egy Terratec Tv-tuner + nevű kártya.
    [link]
    Itt alulról a 2. sor. jobboldali kártya.
    Leszedtem hozzá a driver-t szoftvert (vmi Cynergy TV). Kicsit mákos a képe de ez vszínűleg a kábel lehet mert a kompozit bemenettel szép képet ad. A gépen lévő codeceket felismeri alkalmazza is. Szeretnék vele most felvenni, de érdekes dolgokat produkál:
    - Elinduláskor hibaüzenet egy codec miatt többször (vagy több codec miatt) h ezek hibát generáltak és betöltse-e őket. Nem-et szoktam mondani.
    - Program elindulás után néha kikapcsol
    - Ha felvételt indítok, néha rögtön egy csomó frame-et eldob és bár megy a felvétel nem lesz belőle semmi
    - Felvétel magától leáll, teljesen random idő eltelte után.
    Felvételkor szinte minden háttérben futó progit ki szoktam kapcsolni h ne zavarja semmi. Nem tudom mi lehet a baj. Keresgettem most itt a fórumon letöltöttem egy FLY 2000 TV nevű progit, vki ajánlotta elindult meg felismerte a kártyát de sajnos nem talál se adót és a kompozit bemenet se ad képet?
    Vkinek vmi 5lete?

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák