Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    Én dícsérni szeretném a TMX-et! Egy Lenovo y510p laptop tulajdonosa vagyok. (A gépet 295eFT-ért vásároltam, hibásan összeszerelve, de ez csak később derült ki. Különbüző VGA-kat raktak a gépbe, és emiatt nem működik rendesen az SLI. Crashelnek az alkalmazások és a játékok.)

    Július 30án írtam nekik e-mailt, amire egy autómata választ is kaptam, hogy majd felveszik velem a kapcsolatot. Augusztus 20án már türelmetlenül írtam nekik másodjára, hogy ugyan már vigyék el és javítsák meg. Szeptember 8-án hívtak egyszer, de sajnos nem tudtam felvenni a telefont. Hívtam őket aznap, és a hét minden napján. Szeptember 12-én végül ők hívtak, és majdnem lebasztak, hogy nem értek el engem, pedig többször is hívtak telefonon. (akkor hívtak másodjára.) 15-ére megbeszéltük, hogy jön a futár. A futár jött, átadott egy borítékot, és ment is. A gép meg maradt. Hívtam őket, sokadjára fel is vették, és közölték, hogy hát igen, neki kellett volna elvinnie a laptopot. Még aznap visszaküldik a futárt. Hát másnap jött is, és elvitte a gépet. Július 30-án jeleztem a hibámat először, és szeptember 16-án vitték el a gépemet. Másfél hónap, és még el sem kezdődött a javítás... Írom majd a fejleményeket szépen sorba.

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák