Új hozzászólás Aktív témák

  • fuze

    őstag

    Végül levontam a végső konklúziót és visszaküldöm a TV-t. Úgy érzem, hogy még jobban körül kéne néznem, akár nem TCL vonalon. Az biztos, hogy az Androidot kerülni fogom a rendszersebesség miatt. Itt van a kezemben egy 60e ft-os Xiaomi Redmi Note 5 és kegyetlen gyors. A TV 180-ért egy olcsó dzsunka 15 ezer ft-os mobil sebességét tükrözi. Számomra ez elfogadhatatlan. Én nagyon szívesen fizetnék akár 60e ft-al többet egy jó Android rendszerért. 240-et nekem megérne. Azonban úgy érzem, hogy a hétvégén csalódni fogok más márkák kipróbálásakor is.

    Éppen ezért baromi kíváncsi vagyok mit tud a TCL gyári OS-e. Ha olyan mint a RokuTV, azzal ki tudnék egyezni. Egyébként sem értem, hogy ennek miért nincs európai verziója, hiszen egy baromi jó médialejátszó rendszerről beszélünk, ami nem ez a rubbish laggy Android.

    Néztem még a TCL QLED verzióját, ami igen biztató annak ellenére, hogy baromira nem tetszik az alsó hangszórós káva. Viszont azért a pénzért már jöhetne a 100 Hz is, ami játékra nagyon klassz lenne.

    Elgondolkodtam még az LG-n is a WebOS miatt, mert arról baromi jókat hallottam. Ott viszont a képminőségnek nagyon meg kell győznie, mert 200 alatt nem valami fekete az a fekete.

    adms.hu | UI Designer

Új hozzászólás Aktív témák