Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Sziasztok!

    Mesélek nekem hogyan sikerült az interneten párkapcsolatot találni.
    Ugye nem vagyok egy túl szociális ember, viszont ha valakivel jobban megismerkedek akkor nyitott, közvetlen vagyok, akkor már nincs probléma, csak pont az ismerkedés nehézkes, ahol még a társadalmilag elvárt viselkedés a "kötelező", tudjátok, különben senkit nem érdekelsz, persze aztán meg egyénileg kell lenni. :D
    Na de a lényeg, jó pár helyre beregisztráltam, ahol már az üzenetért is fizetni kellett volna (pont a lényeg, a kapcsolatfelvétel mással) azt hagytam a fenébe. A többi oldal kapott esélyt nálam, bár én még esélyt se ezektől az oldalaktól. Ugyanis egy normális nő nem regisztrál ilyen helyekre, maximum csak poénból, kipróbálni a csajokkal, a többiekkel pedig van baj bőven. Nem veszik komolyan, főleg magukat. :)
    A megoldás nálam ott jött el, amikor a Facebookon kezdtem el az ismerkedést. Itt már legalább jöttek-mentek a nők, volt lehetőség ismerkedni, ráadásul anonim voltam, kép és név nélkül. A személyes tapasztalatom, hogy közösségi oldalon lehet olyan szinten ismerkedni, amit egy társkereső oldaltól várnánk, de azok csak a pénzt szedik be a magányos férfiaktól. Így vagyok már egy több mint egy éves sikeres kapcsolatba.
    Remélem tudtam segíteni.
    Csak határozottan. :)
    Üdv.

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák