Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Végignéztem az eddigi internetes ismerkedéses korszakaimon. Itt a mérleg.

    Eddig internetről megismert lányok száma: Meg nem mondom pontosan, volt jó pár, ezek közül nem is egy nagyon jó barátom lett, de a legtöbbje sajnos maximum egy találkozást ért meg, mert nem volt meg a szikra.

    Ismerkedési helyek: Jó ideig csak a chat.hu volt, ráadásul nem is ismerkedési szándékkal, csak unaloműzés céljából. Aztán jött a love.hu meg még a fene se tudja hány oldal, amire regisztráltam, de a love.hu-t böngészgettem csak igazán. Ezek közül egyik helyről SEM alakult ki semmi komolyabb, maximum 1-2 levélváltás. Arra viszont rájöttem, hogy nem kevés embernek van egy kis difije a regisztráltak közül :U

    Végül pedig a lényeg, a kapcsolatok: Eddig három komolyabb kapcsolatom volt, melyet a netnek köszönhetek. Mindhárom nagyon nagy szerelem volt a maga idejében, és mindháromban benne volt az a kis hendikep, amit a netnek köszönhetek (késői találkozás, álomkép generálása a másikról, elképzeled milyen lehet, gyártasz róla egy belső képet, aztán totál más lesz minden élőben stb.) A poén az, hogy mind a hármat a chat.hu-nak köszönhetem. Pedig sosem ismerkedni mentem oda - és most kapaszkodjatok meg - SOSEM írtam rá senkire. Még csak nem is nézegettem a képeket vagy az adatlapokat. Baráti társasággal beszélgettem egy saját kis szobában. Aztán valahogy mégis kevergőztek oda olyan emberek, akikben megfogott valami és mire észbe kaptam már csak mi ketten beszélgettünk és jött, aminek jönnie kellett.

    Megérte-e? Az aktuális hangulatomtól függ a válasz. Legtöbbször úgy gondolom, hogy igen, mert sok olyan emléket és pillanatot kaptam, amiket sose felejtek el. Viszont sok csalódást és fájdalmat is. A szívem is azóta kell ragasztgatni és az önbizalmam is azóta ilyen soványka.

    Lassan egy éve nem léptem már fel és megfogadtam, hogy többet nem is fogok, akkor sem, ha nagyon elkeseredett leszek és évekig nem lesz senkim. Elég volt a netes kapcsolatokból. Nagyon szépek tudnak lenni és van egy varázsuk, de nekem túl sok jutott ki belőlük. A negativizmus pedig nem véletlenül érződik a mondataimból, ugyanis most lesz vége az utolsó netes kapcsolatomnak. Persze ezt is csak én szűrtem le, mivel a lány, akivel még pénteken együtt voltam és akit a karjaimban tartottam 4 napja köddé vált. Mintha nem is létezne. Nesze neked szerelem. :(

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák