Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Hát netes ismerkedés szerintem egy picivel jobb, mint a valós életbeni. Hogy miért is?
    Hát képet láthatsz róla. Aki kép nélküli egyének ír vagy nagyon el van keseredve vagy nagyon leadja. Kép már egy támpont. Aztán 2-3 levél, esetleg kicsit több, de egy hónapnál tovább nem szabad az első találkozást húzni, mert ahogy írták visszább, lehet kis suttyók szórakozhatnak. Aki nem akar találkozni pár héten, egy hónapon belül, az már alapból kilőve. Olyan nincs! Ha két ember szimpatikus egymásnak és jókat beszélgetnek, akkor KELL találkozniuk. Ha elutasító és netfüggő, lusta kikelni a székéből, arra meg időt se érdemes pazarolni vagy átverő, unatkozó barom

    Életben odamész valakihez, lehet első mondat után otthagynád, de illendőségből még valahová el, kibírni vele egy órát, aztán sziát inteni.
    A neten szerintem jobban meglehet ismerni az embert és talán picit könnyebben ellehet utasítani.

    De a társkeresők okkal léteznek. Iwiw,.........ujjjj de utálom akik onnan akarnak társat keresni. Nem egy ismerősöm írta már, hogy mekkora taplók próbálkoznak be. Iwiw nem társkereső, hanem ismerőskereső, ezt fel kellene fogni a boldogtalan embereknek. És nem kell félni a társkeresőktől. Életben is lehet tapló parasztba futni - szerintem nagyobb eséllyel - és nem egy eset bizonyítja, hogy akár házasságig fajulhatnak a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák