Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz akom #19 üzenetére

    Hali!

    A cyberserver-nél 6 Mbit/s a nemzetközi sávszélesség. Ez nekem kevés.
    Sejtettem, hogy ezekel az árakkal lesz valami bibi...
    Tudtok olyat, ahol legalább 100Mbit/sec, (vagy több) és tűrhető áraik vannak??
    (Csak a külföldi sávszélesség érdekel...)

    Köszi!

    [Szerkesztve]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • bencsikgab

    tag

    válasz akom #342 üzenetére

    Szia,

    Gyanúsan olcsó az 1200Ft-os éves díj, ilyen árak mellett valószínűleg valamelyik nagyobb cégnek a viszonteladója lehet az említett oldal... Ha mégsem, és valóban "pure-ssd" tárhelyet árulnak,akkor valószínűleg iszonyatos oversell van a gépeiken.

  • Foremi

    tag

    válasz akom #363 üzenetére

    Szia! Kb. egy hete használom őket. Elég sok tárhelyet és VPS-t kipróbáltam, így van viszonyítási alapom.
    Én alapból a VPS-re szavazok, mivel az sokkal rugalmasabb és gyorsabb, mint az osztott tárhely, VPS-en olyan rendszert használok, amit szeretnék. Van náluk KVM és LXC VPS, a KVM még ezen belül is jobban egyedire szabbható, az LXC viszont egyszerűbben beállítható. Nekem a KVM VPS-ük kellet. Külföldi szolgáltatóról (vagyis szolgáltatókról) váltok, mivel fontos a válaszidő, és a Magyar IP. Több külföldi szolgáltatónál is van VPS-em, de egy jó magyart szeretnék.

    Annyit érdemes tudni, hogy eddig azért voltam a külföldi szolgáltatónál, mert három Magyar VPS szolgáltatás sem vált be.
    Az egyiknél a lemezkép beállítás volt rossz, rendszer frissítéskor folyton hibák voltak (de nem csak nálam). Próbálták javítani, de nem jött össze, mivel kétszer is rossz volt, otthagytam őket.
    Egy másik szolgáltatónál is kompatibilitási gondok voltak, ráadásul ott a saját kezelőpaneljük is rossz volt (nem működött a VPS reinstall sem). Másnap otthagytam, annyira nem vált be, és fél évre előre ki lett fizetve.
    A harmadik szolgáltató meg lassú volt, valahogy csaltak vele, vagy túlértékesítették a szervereiket, ezt is otthagytam. Azért egy sima bővítmény nélküli WordPress oldalnak nem lenne szabad 1 Gb RAM VPS-en lassúnak lennie.

    Ezek a csalódások miatt voltam eddig külföldi szolgáltatónál. Mivel jobb szeretnék Magyar szolgáltatást, ezért adtam egy esélyt a HostingBázisnak. Hátha a sok csalódás után ez jó lesz! Előre kérdeztem a Messengeren, melyiket VPS-ük ajánlják, részletesen elmagyarázták, ezért a KVM-re esett a választásom, mivel fontos, hogy hozzáférjek a kernelhez. Utána segítettek a beállításban is, mivel ISO-ból még nem telepítettem VPS-t, megakadtam, de korrekt módon segítettek, pedig ez már este jóval munkaidő után volt. Az ügyfélszolgálat nagyon segítőkész és gyorsan válaszolnak a felmerülő kérdésekre, úgy érzem már ezért is megérte ezt a szolgáltatást választani.
    A sebessége így az első hét tapasztalatai alapján nagyon jó (jobb, mint a külföldi VPS-eké). A külföldi szerverek elérése már csak a távolság miatt is rosszabb, ezért szerettem volna hazaira váltani.

    Rövid távon nagyon jók a tapasztalataim, de kell 3-6 hónap folyamatos használat (tesztelés), hogy azt merjem mondani, hogy tényleg jók. Be is fizettem 6 hónapra a díjat, ha ez idő alatt bizonyítanak, akkor hosszú távon az ügyfelük leszek!
    Nagyon szeretném, ha ez beválna, mert szükségem lenne egy megbízható és jó Magyar VPS szolgáltatásra, de úgy érzem, hogy ez lesz az, amit kerestem (ezért is mertem előre befizetni egy hét használat után).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák