Új hozzászólás Aktív témák

  • q13579

    senior tag

    Én most vettem uj platformot, ebből lapot és ramot náluk. Vga-t is ott akartam, kiderült rosszul volt megjelenítve az ár, de rögtön írtak mail-t, hogy mennyi valójában, és a listában is korrigálták. Sztem ilyen igazán belefér, mivel csak emberek viszik be az adatokat és velem is előferdült már ilyen. A lényeg, hogy azonnal reagáltak.

    Szóval szerdán megvettem náluk a lapot a rammal, (csak suliba járok Pestre) ezért csak tegnap tudtam összedobni a cuccot, és nagy meglepetésemre semmi. Meg sem nyikkant a gép, teljesen süket és vak. Felhívtam a srácot, és abszolut segítökészen elmagyarázta, hogy lehet nem veszi be BIOS frissítés nélkül az E4300-as d2c- -t a Gigabyte 945p-s3 lap :F, próbáljam meg nyugodtan ÉN frissíteni a Bios-át nem lehet elrontani. Talán meg is probáltam volna ha legalább valameddig eljut a gép, de semmi, ezért mondta, vigyem be nyugodtan majd hétfőn berak egy másik CPU-t és ha megy, megflasheli és megnézzük a d2c-vel is. Ha meg nem, cserélik olyanra amilyet szeretnék. (Mostmár biztosan kiadnék többet egy Abit IB9-ért)

    Szóval eddig csak pozítivumot tudok mondani, majd hétfőn kiderül mit tudnak vele kezdeni. De az elmondottak alapján nincs mitől tartanom, eléggé odafigyelnek a vevőikre.

Új hozzászólás Aktív témák