Új hozzászólás Aktív témák

  • Truman

    senior tag

    Sziasztok.

    Van egy elég merész ötletem. Kérek tőletek megerősítéseket vagy cáfolatokat, hogy mennyire életképes ez az ötlet.
    Szóval van egy gyűlölt és nem is nagyon használt Androidos tabletem. Böngészésre elég lassú, a kijelzője nem túl jó minőségű. Egy 1,2 Ghz -es 4 magos CPU, 1 GB RAM és 8GB flash van benne.
    Szinte csak ott porosodik a szekrénybe, ezért szeretném valami munkára befogni. Én letöltő szervert szeretnék belőle csinálni.
    Fejben már mindent átgondoltam. Szóval csak 1 db USB van rajta innen kapja a töltést és ide dugnám rá a külső vinyót is. Ugye a kettő egyszerre nem megy (legalábbis szerintem).
    1. A külső vinyó meg pillanatok alatt csontra merítené az aksit.
    2. Ha ugyan azon a bemenetem keresztül megpróbálnám valami elosztóval töltőt és a vinyót is rákötni, akkor meg a túltöltés gallyra vágná az aksit, de talán még a külső vinyónak is ártana.
    Szóval, mi lenne ha egyszeresen kiforrasztanám belőle a belső akksit, kivezetném belőle azt a két pólust és közvetlenül hálózatról kapná meg az 5 V -ot a készülék. Az USB -re meg menne egyből a vinyó.
    A tableten engedélyném, hogy soha nem aludjon el. És raknák fel valami képernyő kikapcsoló programot. Vagy ha ilyen nincs teljesen levenném a fényerőt.
    Felraknék rá valami torrent klienst és mehet is a műsor.

    Mi a véleményetek?

    [ Szerkesztve ]

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

Új hozzászólás Aktív témák