Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Hát srácok... Ugyan csak részben Telekom, de ez vicc....

    Rendeltem 2 db pendrive-ot és egy USB kábelt, 1 pendrive és a kábel ajándék (lett volna), 26-án rendeltem, azt írták 28-án megkapom, persze 28-án jött csak a számla róla, amiben 28-a volt megjelölve szállítási dátumnak, persze 28-án nem hozták ki, 29-én jött a GLS-től is az e-mail, hogy hozzák stb. délután a futár lusta volt kijönni, egy hívás, értesítő nélkül felvette a csomagra, hogy nem voltunk otthon, telefon, ígérik hozzák másnap, tegnap sem jött, telefon, ígérik hozzák ma. Ma 9 óra, nézem a nyomkövetést, megint csak a depóban leverték róla a port valószínűleg, és nem került a futárhoz, telefon, ígérik hozzák hétfőn, és hívni is fog hétfőn, meg felvesz egy panaszt, és e-mail-ben értesít majd. 4x adtam meg ma telefonszámomat, a nevemet, a címemet. Mély elnézések közepette, annyit tudtam nekik mondani, ha hétfőn nem érkezik meg, akkor a továbbiakat a fogyasztóvédelemmel megbeszélhetik. És azért lettek volna ajándékok, mert aki kapta volna elutazott 2 hónapra. Szóval kösz GLS.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák