Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz TiMoN #89029 üzenetére

    Te sem érted, kit zavar a negatív vélemény? Senkit, el lehet mondani le lehet írni, kulturált stílusban. Nem a kocsmában vagyunk, nem a haveri társaságban vagyunk, hanem egy nyilvános fórumon.

    Arról nem beszélve, hogy szűrd a fórumot a kolléga hozzászólásaira, az előző ciklus majdnem egy hétig tartott ugyanerről, ugyanilyen stílusban.

    gombilaci1
    Te is beláthatod, hogy a negatív véleménnyel nincs probléma, annak stílusával és a folyamatos ide nem tartozó téma írogatásával van. A konkurencia sem idevaló, van saját topic-ja, van összehasonlító topic. Ez olyan, mint, hogy nekem LG G3 telefonom van, ezért én "LG-s vagyok" (amúgy nem), és ezért elmegyek hit téríteni a Samsung, Apple, Sony stb. topic-okba, az más kérdés, hogy én nem teszek ilyet... Aki Samsungot akar venni megveszi, ergo aki szolgáltatót szeretne váltani, az váltani fog, és nem a Telekom topic-ban fogja olvasni a dolgokat, hanem a konkurencia saját topic-jában, van a már említett összehasonlítóban kérdez esetleg.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák