Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz #78121280 #43035 üzenetére

    Írtál alá titoktartást? Kértek erre privátban vagy telefonon? Na ugye :)

    Én nem vagyok ilyen szemérmes, itt a telekomtól kapott üzenet:

    Kedves dchard!

    Először is engedd meg, hogy megköszönjük az aktív részvételed a T-Home Beszélgessünk fórumon.

    Tervezzük a Telekom segítő fórumának megújítását, ezzel kapcsolatban szeretnénk kikérni a Te véleményedet is!
    A jelentkezők számától függően többféle mód is lesz a tapasztalatcserére, köztük személyes csoportos beszélgetés, online csetszoba stb. A résztvevők közreműködésükért ajándékot kapnak.

    Amennyiben szívesen megosztanád velünk ötleteidet, tapasztalataidat kérjük, küldd el a telefonszámodat az mtkapcsolat@telekom.hu címünkre, hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot és egyeztessük a továbbiakat. A megadott számot kizárólag ebben a témában, időpont egyeztetésre használjuk fel.

    Addig is reméljük továbbra is közösségünk egyik legaktívabb tagja és építője maradsz!

    Üdvözlettel:
    Magyar Telekom

    Kezdenek rájönni, hogy a fórumon nyújtott segítség mégis csak érték, és miután a számunkra jól ismert módszerekkel szétb@szták az ott felépített közösséget, belengetnek valami pitiáner ajándékot azért a több száz órányi munkáért, amibe ez az egész nekünk került. Ma pontosan ugyanaz a véleményem a T-Home segítsünk! fórumáról, mint amikor hónapokkal ezelőtt feladtam az ottani szerepvállalást: sóval behinteni a helyét.

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák