Új hozzászólás Aktív témák

  • Anakin007

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem kissé más jellegű gondom van, de hátha járt így más is és tud segíteni. T-online-os kábelnet előfizu, cisco wifi-s modemmel. Nos az van, hogy néhány weboldal egyszer csak blokkol, kb. 2 percig nyílik meg, alul a böngésző sávjában az látszik, hogy "Várakozás a következőre..." és nem történik semmi, de néha 5 perc. Szanaszét heggesztettem már a gépet, ami lóg rajta, vírus után kutatva, de semmi érdekes, ami volt, azt lepucoltam. Rájöttem aztán, nem a géppel van baj: modemet resetelem az admin felületen át és láss csodát, pikk-pakk megy minden, ami eddig nem. Legutóbb pl. este restartoltam a modemet, kipróbáltam, mentek az ominózus oldalak, gépet lekapcsoltam, senki nem használta a netet, mégis: reggel bekapcs, kapásból nem működik. Ez most kinek a hibája? A T nem enged ki vagy az oldalak blokkolnak valamiért?
    Nincsenek agyonlátogatva, pl. adobe.com-ra se enged, tök véletlenül derült ki.
    Máskor egész sokáig, órákig nem blokkol. Ilyenkor mi van?

    Update: kipróbáltam többféle böngészővel is, de nem segített, ill. webproxy-n keresztül, úgy működött, de élesben, proxy nélkül nem

    [ Szerkesztve ]

    Ha Isten létezne, hinnék benne.

Új hozzászólás Aktív témák