Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz T-online #1007 üzenetére

    Szia
    Korábban már kerdeztem tőled, de akkor még nem volt Felcsúton T-home elérhetőség, most van. ;]

    Nos, a napokban költöznénk ki és gondoltam, hogy mégegyszer megnézem neten utoljára, hogy elérhető e Felcsúton a T-Home Tripla szolgáltatása, és meglepődve olvasom, hogy Felcsút az elérhető települések között van. :Y

    Mivel sokat foglalkoztatott a téma ezért rendesen utánnaolvastam és elég sok panaszt hallottam a TV -s szolgáltatásra olyan területeken is amik ugye nagyvárosok. Van bennem egy kis félsz, hogy menni fog e rendesen a TV + az internet egyszerre, ezért egyenlőre csak az 1 Mb -es netet rendelem meg a T-home mellé, mert ugy gondolom, hogy az nem foglalja le annyira a vonalat. Te mit tudsz az ilyen frissen bekerült kis településekről, érdemes oda előfizetni vagy várjak még? Illetve hogy jól gondolom e, hogy csak 1 MB -es neten rendelek (amugy 4Mb lenne a legjobb de attól félek, hogy nagyon leterhelei a vonalat).

    Te mit javasolsz? :B

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák