Új hozzászólás Aktív témák

  • Rider74

    tag

    válasz #63253504 #7725 üzenetére

    Nos ezt az új Eatont még nem nagyon ismerem. Kerestem tesztet róla, de még nincs róla infó...

    Amúgy jól látod, az FSP akkuja gyenge eresztés, sokszor még a 2 évet sem bírja ki. Azért nem dől össze a világ ha ki kell cserélni itt kapható jó minőségű és olcsó pót akku elfogadható áron.

    Az APC mindig is túlárazott volt. Nyilván a gerjesztett hype -ot is ki kell fizetni valakinek. De tagadhatatlan, hogy az UPS-ek Mercedes-e...

    Ha jól látom 18,000 Ft körül kapható az Eaton, bár nem ismerem ezt a típust, de szerintem nem lenne rossz választás.
    AVR, nincs benne ventilátor, adatvonali védelem is van, USB-vel összeköthető a géppel. Itt egy kis kételyem merült fel, néztem a képeket és úgy tűnik mintha az előlapon lenne az USB csatlakozója, ilyet még nem láttam... de attól még működhet. Csak furcsán néz ki az előlapon lógó kábel szerintem. De lehet, hogy csak félrenéztem valamit. Néztem az adatlapját, ha jól látom 12V9 Ah -s akksi van benne, kicsit karcsúnak tűnik a 850 VA /480W hoz, de lehet , hogy az APC akkuiból indulok ki.

    Jó lenne ha már lenne teszt róla, mert láthatnánk esetleg a fogyasztását. Ebben a topikban ritkán merül fel, pedig szerintem a fogyasztás fontos szempont. Az UPS-ek állandóan mennek, nem mindegy, hogy 7W-ot vesz fel, vagy 20W-ot...

    Az Eaton-t választanám a helyedben. Valakinek úgyis ki kell próbálni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák