Új hozzászólás Aktív témák

  • frpeter

    Topikgazda

    válasz Cobra. #7012 üzenetére

    A Blazer pl tényleg egy pöpec típus, hibailag ugyanolyan megbízható mint a kis APC-k.
    Viszont APC-nél ha 3 éven belül bármi gondod van vele, lejelented és 3-4 napon belül a címeden a cserekészülék vagy csereakku... Ezt és a megbízhatóságot meg kell fizetni, de kinek mi a fontos.
    Nekem pl a routeren, switch-en 600-as Blazer van, de a gépemen Smart 1000, azt nem bíznám a véletlenre.
    Egyszer kell megvenni, és ha 10-12 évre leosztod az árát annyira már nem is drága, mint pl ha valaki megvesz egy kínait, amiben akkut se lehet cserélni, mert atomjaira hullik (nem a Blazerről beszélek, az egész korrekt!)
    Az évek alatt sok gépet láttam már én is, és amikor a felhasználó nem érti, hogy a 7e Ft-ért 600VA UPS 1 év után miért nem bír 100W-ot sem, akkut pedig nem lehet benne cserélni, mert úgy van összerakva, hogy ne lehessen normálisan szétszedni, akkor ott azért elgondolkodik az ember, hogy egy iylen technológiára bízza magát (ugye az UPS pont a biztonságot szolgálja) vagy3-4x ennyiért vesz egy oylan gépet, ami 5-6x ennyi ideig üzembiztos.
    Meg kell gondolni, manapság jót nehéz olcsón venni, de persze vannak kivételek.
    Én speciel nem mernék kínait árulni...

    UPSakku.hu - a legjobbak a legjobb áron

Új hozzászólás Aktív témák