Új hozzászólás Aktív témák

  • Aylarth

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék tanácsot kérni. Van egy Inform guard LCD 1000 -es szünetmentes tápegységem
    ( http://www.onlinetups.hu/index.php?a=4_3&tipus=guard_lcd ), amit 2008 októberében vettem, és egészen eddig jól szuperált. Tegnapi nap az lcd kijelzőn a töltöttséget 40%-on mutatta a szokásos 99 helyett (kb az lcd kijelző éri az elején a legtöbbet belőle, mert sem a program, sem pedig a soros portos csatlakozó részét sosem sikerült működésre bírnom) aztán mondom akkor egy gyorsteszt, kihúztam az áramforrásból, hogy meddig viszi a gépet - azonnal kikapcsolt a gép, abban a pillanatban :W , pedig fénykorában olyan 10 perc körül bírta.
    Kérdésem, hogy próbáljam az aksit újra feltölteni, és beüzemelni, van-e értelme, mennyi ideig töltsem - kb 10 órát?- sokba kerülne?:D :O
    vagy pedig próbáljak venni 2db 12V 7Ah-s aksit, ha igen, akkor pedig hol érdemes? :U
    Olvastam fentebb, hogy azokat is teljesen le kell meríteni, és feltölteni?
    Az a helyzet, hogy pont a legrosszabbkor történt ez a manőver, ezért minél kevesebb költséggel kellene most számolnom, de hosszú távon mi lenne szerintetek a célszerű?
    Előre is köszi a válaszokat! :B

Új hozzászólás Aktív témák