Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz stol #393 üzenetére

    Ezekszerint minden UPS búg egy kicsit? Mert nálam van egy APC SMART 600 -as, és ennek is van egy kis búgó hangja, ami nem idegesítő napközben, de ha aludnék, akkor egy icipicit hallani, hogy magy, kb annyira, mint egy noname hangszóró szett alapzaja, vagy vmi ilyesmi, mert jobb összehasonlítás most nem jut eszembe.
    Szétkaptam, és van benne egy tekercs, ami fölött pici feketedés van a belső falán a burkolatnak, ez vészes lehet, vagy még unokáim is látni fogják eset?

    Emiatt a búgás miatt azon gondolkodtam, hogy beviszem egy szervízbe, hogy nézzék meg miért búg, esetleg cseréljenek benne tekercset, de ha ez alapjelenség, akkor nem cipelem sehova.
    Gondolkodtam, azon, hogy leszigetelem valami tekercs szigetelő lakkal, de sajna az amelyik búg, totál zárt tekercs.

    Ja, és még mindig nem sikerült összehoznom a gépemmel az UPS monitorozást!! Pedig minden megvan hozzá. Megfelelő SMART kábel, ami soros porton kommunikálna, de ha összedugom a géppel, felismeri a winben, hogy van egy ups, de az adatokat nem tudja belőle kiszedni, vagyis nem kommunikál vmiért. Esetleg vkinek erre ötlete? Vmi driver kellene? Próbáltam azzal a letölthető APC-s soft-al, na az egy kalap sz... , még annyira sem ismerte fel, mint a win. Nem egy mai darab a cucc, de jó lenne, ha működésre lehetne bírni ezt a részét is. :R

Új hozzászólás Aktív témák