Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    Akkor beírnám ide is :)
    Van nekem egy ezeréves AP600I tipusú szünetmentesem, viszont akad vele gondom rendesen. Ugye azért vettem ezt mivel egy olcsó szinuszost szerettem volna. Igen eddig okés is csak hogy már egy ideje csinál olyat hogy a hálózati fesz megléte esetén is átkapcsol aksis üzemmódra. Nézegettem a hátulját, írják hogy az egyik dip switchet kell átnyomni akkor érzéketlenebb lesz a fesz kilengésekre. Igen ám de akkor viszont el sem visz semmit sem hanem a fogyasztó egyszerűen lekapcsol. Esetemben a gépem. Ugye 4 dip kapcsoló van a hátulján, már mindegyik variációt próbáltam de sehogy sem jó. Esetleg van valami javaslata? Jó lenne megoldani mert most ott tartok hogy kb 5 percenként átkapcsol D: Nem hinném hogy a hálózati fesszel lenne valami, szerintem a táppal lesz valami.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
    vagabor

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák