Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz skippper #36 üzenetére

    A reflexiós pontokra ha tudsz rakni mondjuk 10-eset, vagy 50+30-ast, az tök jó, mindenképpen lépd meg függetlenül attól, hogy a mélyhangoknak mit csinálsz.
    Utána én azt csinálnám, hogy vennék 50-es kőzetgyapotot, becsomagolom őket egyesével vetexbe, és így pőrén odapróbálnám a sarkokba. Egy bála Airrock ND vagy HD mondjuk 20-25e forint, a vetex hozzá 5-10k, ennyit kockáztatsz, ennyiből egy jobb kábelezés nem jön ki :)
    Persze ami elengedhetetlen, az a mérés. Ehhez egy MiniDSP UMIK-1, vagy egy olcsóbb Omnitronics is megfelelő, de mindenképpen nélkülözhetetlen.
    Nekem első körben amúgy felkerült a reflexiós pontokra 3-4 panel, plusz két sarkot beborítottam 50-es panellel, és rossz azért nem lett :) De nyilván a közelében sem volt annak, amikor a sarkokban lecseréltem 150-re. Ha azt előzetesen meghallanád mit hoz, dobálnád ki kutyát, asszonyt gyereket a lakásból, csak hogy legyen helyed a gyapotnak :D

    De okosabbak akkor lehetünk, ha látunk képeket és mérést a lakásról, addig ezek nagyon durva tippek, hogy mi van és mire számíthatsz.

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák