Új hozzászólás Aktív témák

  • Mindless

    tag

    Nem találtam, hasonló témájú topic-ot itt a Prohardveren pedig azt hittem, hogy itt mindenről van :)

    Ha érdekel valakit a személyiségfejlesztés témaköre szívesen elbeszélgetnék bárkivel a témáról, én már több mint 5 éve foglalkozom vele és mondhatni megváltoztatta az életemet és egyszerűen rendbe tett mindent körülöttem :)

    Most már mondhatni rutinos öreg rókának számítok több emberrel foglalkozom is személyesen segítek nekik előre jutni, ez lépett elő nálam az első számú hobbivá.

    Kezdjük talán a kedvenc idézetemmel:

    “Nem a biráló számít,nem az,aki fanyalog,mert az erős ember egy pillanatra megbotlott,vagy mert ezt vagy azt szerinte jobban is csinálhatta volna az aki cselekedni mert.Egyedül azé az érdem aki kiáll a küzdőtérre,akinek arca porban, verejtékben és vérben fürdik,aki vitézül tör előre,aki újra meg újra téved és hibázik,mert a tévedések és hibák minden erőfeszités velejárói, aki síkra száll a nemes ügyért,aki szerencsés esetben végül megízlelheti a diadal gyümölcseit,s ha derekas teljesítménye ellenére végül mégsem arat sikert,legalább tudja,hogy soha nem kell osztoznia a bátortalanokkal és a hidegszívüekkel,akik nem ismernek sem győzelmet,sem vereséget.”

    Theodore Roosevelt

Új hozzászólás Aktív témák