Aktív témák

  • .::Szandi::.

    újonc

    Sziasztok!

    Most kezdek csak blogot írni remélem olvassátok is :DDD
    Az utóbbi időben az életem nem valami rózsás. Az egyész akkor kezdődött mikor egy este kicsit többet ittam a kelleténél és még a mai napig sem tudom mit történt... bár ha jobban meggondolom nem is itt kezdett összeomlani a kártyavár. Tálán ott mikor az ex-pasimmal szakítottunk és még az nap összejött az unokatesómmal... asszem még a mai napig is járnak. Akkor nagyon szar volt de már nem érdekel... de ez szemét húzásuk volt, főleg unokatesómnak. Na mind1. Mint már említettem volt az az ominózus este és azóta szószerint szar minden. De azér nem minden fekete és fehér. Azóta összehaverkodtam Tündvel :DD azóta is nagyon jó barátnőm. Bár néha neki sem úgy sikerülnek a dolgok ahogy ő szeretné. Legtöbbet a bartátja miatt vannak problémái de ha érdekel titeket a sorsa :DDD nézzétek meg az ő blogját (Tüncy-Baby a neve). Van egy gyerek aki hívogat, :( kb. minden héten rájön. Pl. most is csörget... ki is nyomom :DDD Amúgy nagyon jól elvagyok. most h közeledik az év vége egy kicsit parázok h meg ne bukjak, de sztem nem lesz semmiből karóm :P Vmelyik nap kaptam egy szaktanárit csúnya beszéd miatt :D :D Még a tanár kért bocsánatot h beírt... ekkora lúzet :D Nah még annyit h sok gondom van az egyik osztálytársammal... nemtom h ő mit érez meg még azt se h én mit. De ezt majd egy másik alkalommal leírom mert Tündi nagyon türelmetlen ;)

  • .::Szandi::.

    újonc

    Hát azt kell mondjam egy kicsit félrevezettelek titeket mert Tündi neve itt a blogszvérában Tüncy... az az msn-en van :B :D

  • .::Szandi::.

    újonc

    Na tegnap ott hagytam abba h mesélek. Hát... már régóta jóban vagyunk de az utóbbi időben mitha másképp nézett volna rám... vagy mégse? Erre csak akkor figyeltem fel mikor mások mondták h h néz. Először semmi féle képpen nem akaratam vele járni sőt... de aztán napról-napra megszerettem. De úgy nem szólt semmit róla meg én se és így teletek múltak a napok. Aztán az egyik napról a másikra nem úgy viselkedet mint azelőtt pl.: nem beszélt velem, azelőtt mindig odaült mellém akkor nem, ilyen apróságok. Aztán kiderült (egy kis nyomozás által :D na jó nem nyomoztunk :D) h barátnője van. És aztán kezdett összeálni a kép h mér nem beszél velem. Aztán úgy volt h szakított a csajjal és mikor megkérdezték tőle h miért, az válaszolta h azért mer szerelmes egy lányba. Aztán mikor megkérdezték h kibe azt mondtah belém. :o Ezen kicsit meglepődtem, nem mondom h nem örültem de nem tudtam vele így hirtelen mit kezdeni. :F Aztán egyik hétvégén átmentem barátnőmhöz (ugyanott laknak) és összefutotunk vele az utcán. Elkezdtünk beszélgeni és szóba került ez a barátnős dolog. És nekünk azt mondta h újra összejöttek a csajjal, de nem szereti. Mikor megkérdeztem h kit arra az volt a válasz h engem. De akkor sem történt semmi. Aztán kiderült h nem is szakított soha sem a lánnyal. És felmerült bennem h amit mondott h szeret az igaz-e. Ezt még mindig nemtudom, de sztem nem. De néha tesz apró célzásokat arra h összejöhetnénk vagyis... pl olyanokat mit ma h van elég hely a sátramban (motoros találkozó lesz, és még nemtom h otthon alszom-e vagy se). Jah és még benne van a képbe egyik osztálytársam aki tetszik neki. Először nem hittem el de az idő múlásával lehet h igaznak bizonyul a pletyka. Hát remélem értitek. Én nem :DDD de majd lesz vhogy.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Ma nem történt semmi különös. Reggel találkoztam Adriennel és megbeszéltünk h majd Sörfesztre elmegyünk :DD Már alig várom :)) De az a baj h én legszívesebben szombaton mennék de akkor meg ''osztálykirándulás'' van. A kirándulás csak annyi lenne h sétálgatnánk és vmelyik tisztáson a tisza part mellett leülnénk és délután meg hazamennénk. De ez sztem akkora hülyeség... :( ha sétálni akarok menni akkor elmegyek akármikor. Meg ez nem is osztálykirándulás... jah azt is az én kedves osztálytársaim cseszték el. Na mind1, de a sörfesztet emiatt nem hagyom ki :P . Azon kívül ma Csé bejelentette h mégis meg kell írnunk azt a 4 órán át tartó felmérőt... :((( hát gondolhatjátok h nem voltam vmi boldog, de legalább nem kell tanulni :) (nem mintha általába tenném :D ). A mi osztályuk Ny-es ami annyit tesz h tavaly heti 12 órába angolt tanultunk. De szerencsére mostmár nem így van. :DDD Most 10.-esek vagyunk bár tanterv szerint csak 9.-esek. Ezé sose tudják h velünk mit tegyenek. Ma voltam angolon is... de unom istenem. Remélem meg lesz a nyelvvizsgám... jövőhéten állítólag már fenn lesz a neten. :F Remélem sikerült.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Megvolt a nagy felmérő írás. Olyan hülye kérdések voltak benne mint pl: Ha kiürítesz egy zsacskóból egy készlet dominót hány db fog számmal lefelé esni? :DD Ilyen kérdést... mindig más nem? :) Nem mindenkiét küldték fel Bp-re. Reménykedtem h az enyémet nem fogják de mit ad isten az is vitték. Na jól van, kaptam egy kérdőívet amit holnapra vissza kéne vinnem de sehogyse állok vele. Az is olyan nagy marhaság. :D Van benne egy jó kérdés: Hányszor szokatatok a családoddal együt énekelni? Mit a boci boci tarkát? :DDD Persze együttesem is van... :DD bátyám gitározik én majd dobolok anyámék meg fuvoláznak vagy vmi :DDD Ki az a hülye aki nekiáll énekelni. Meg h iskolabusszal megyek-e suliba. Hát hogyis mongyam itt egy iskola busz sincsen, sőt sztem egész magyarország területén se. Na mind1. Azt a lapot amit vinnem kéne jól összegyürtem meg egy lyuk is lett rajta nemtom Csé mit szól majd hozzá... :F vagy az igazgató. Ma még vettem tündinek egy plüss fülest. Az volt a kívánsága h neki olyan kell. Nagynehezen kaptam, de többet ilyen nem lesz h átkellett buszozni érte, mer ugye ebbe a városba nem volt egyetlen egy se. Holnap is írok pár dogát a változatosság kedvéért. :DDD

    [Szerkesztve]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Ma sem történt semmi különös. Ma van Tündi névnapja. Boldog névnapot minden Tündinek :) A kémia dogám 5-ös lett, a 2-es tuti megvan, talán még a 3-as is :D Ma sütöttem sütit :DDD Hagy ne mondjam h konyha közelébe nem sokszor kerültem, és nem is véletlen ;] Sztem több cukrot tettem bele mint kellett volna de mind1, így is finom lett :) Kiváncsi vagyok a szombati kis kiruccanásunkra az osztállyal. Az a hülye Csé eltalálta h mennyünk vmi apátsághoz itt a ''közelbe''. 20 km-re van, és gyalogolni akar. Hát sztem esni is fog... nagyon király lesz már most érzem. :DD Meg biztos lesz velünk sok baja... vki tuti hoz egy kis páleszt vagy minimum sört ;] De ha nem az se baj, majd megyek este Sörfesztre :DD Jajj :DDD ma megkérdezi egyik osztálytársam h mér nem járok avval a pasival akiről írtam... én meg ezen a kérdésen úgy elkezdtem vihogni h a fél gimi csak rám nézett :D Nagyon vicces volt... meg is mondom neki holnap h én is anyit tudok amennyit ő és ha érdekli kérdezze meg Krisztiánt ;) :)

  • .::Szandi::.

    újonc

    Ma vittem a suliba a tegnap készült sütimből. Jobb lett mint gondoltam, mindenkinek ízlett :D Ma teljesen bőrigáztam. Reggel óta szakad az eső, nemtom mi lesz így a sörfesztel :F Az osztálykirándulásra nem megyünk hála az égnek :) Jövőhét szombaton megyek horgászni :D még soha nem volt a kezembe pecabot... de majd kiderül. Aztán megyek meccsre aztán meg kocsmába :DDD Tuti jó nap lesz hacsak nem esik az eső :( Töriórán dogát írtunk. Tündi meg én ültünk az utolsó padsorba. Tündi mondta h írjunk egy csoportot úgyse veszi észre. De nekem vagy egy olyan érzésem h tuti rájön... mondjuk volt már olyan h egy csoportot írtunk :D Ha ez karó lesz akkor 2es leszek év végén :F Meg lehet h matekból is :F Hát nemtom mi lesz... anyámék kinyirnak. De leszarom, már nemtok vele mit tenni. :)

  • .::Szandi::.

    újonc

    A mai nap is unalmasan kezdődött.. msn-eztem, neteztem. Délután Dóri eljött, akkor még nem esett az eső... de mikor mentünk a buszmegbe... :( A cipőmből önteni lehetett a vizet mikor hazaértem :DDD Meg sütöttem Dórinak pizzát... hogy is mondjam... egy kicsit kemény lett :D Olyan volt h a kés meg a villa beleállt a pizzába és nem is kellett fogni :DD
    Szal jól elvoltunk :D Myvippel szórakoztam egész nap... annyi ismerőst találtam rajta :) Sörfesztre holnap után csak elkéne menni vagy talán holnap... nemtom :F De ez az eső jól elmosta az egészet :( Már megint vmi programot kéne csinálni... nem rég ment el Dóri de máris unatkozom. Holnap Tündit hívom el ;)

    [Szerkesztve]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Megint eltelt egy nap... nem történt az ég világon semmi :(
    El akartam menni a söfeszre de ilyen időben... inkább neki se vágtam. A tegnapi elázás után nem volt kedvem. Most éppen töltöm le a Sp egyik részét. Holnap kéne tanulni a matekra mer nagy doga lesz, aztán el kellene olvasni A fösvényt, meg még angolra is készülnöm kellene :( Ahogy magamat ismerem neki se kezdek :DDD De már nem sokáig kínoznak a tanárok ;] :D

  • .::Szandi::.

    újonc

    Tegnap nem írtam mert nem volt semmi említésre méltó... nem mintha ma lenne :(
    Nem írtunk matekot mert nem sierült kinyomtatni a tanárnak a dogákat :D Ki akarta nyomtatni csak azt hitte h a számítógép nem jó és nyomkodta a beindító gombot :DDD ... aztán átment egy másikhoz ami nagyon lassú és inkább nem vergődött vele... aztán kiderült h semmi baja nincs a gyors gépnek csak a tanár nem kapcsolta fel a monitort :DD De megnéztem volna mikor rájön :))

    A végére még benyomok egy linket. Ezen az oldalon sok kép van a haverokról+persze rólam+jah és még a matektanárról is ;] :DDD [link]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Megvan a 4es németből :) , a 3as töriből :( , és a matek nagydogám 3as lett :) . Ma rengeteget tanultam magamhoz képest... de nem tudok semmit. De nem volt hasztalan ez a mai nap. Új dolgokat tudtam meg: ha látsz egy japánt járókerettel, soha he mondd neki h ''mankó'' :DD Azt jelenti japánul h p*na :D

  • .::Szandi::.

    újonc

    Holnap lesz a nagy horgászás :DD Kíváncsi vagyok mi fog belőle kisülni. Mennem kell focimeccsre is, legalább megnézem hogy játszik Zolika ;) Sztem nem is fogunk horgászni mer lehet nem is lesz jó az idő :F . De majd elmegyünk kocsmázni vagy vmi :DDD . 7:05-kor indul innen a busz, de tuti lekésem... mint mindig :D. Meg kitaláltam vmit amit lehet h nem is merek megtenni :F . Ezért is nem írok róla semmit, majd csak akkor ha sikerül ;) Ez 7 pecsétes titok :)

    [Szerkesztve]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Ma mentem tömörkényre. A 7.05-öst lekéstem vagyis... nem a 3as kocsiállásról indult hanem az 5ösről. A köv busz meg 9:05kor indult. Azt hittem megdöglök, közbe még az eső is esett. Mikor beértem Zolival elemntem hozzá és ettünk meg ilyenek. Aztán elmentünk a Koccintóba, aztán a pályára. Megnéztem az ifisek és a felnőttek meccsét is. Közben is történt érekes dolog :D Kiderült h Krisztián szerint Zoli úgy állította be mintha a barátnője lennék. De az persze nem igaz.. meg is mondtam neki. Lehet h amnéziás vagyok :F :D Amúgy meg nem nehéz kitalálni h kit szeretek :DDD Kellett nekem üzengetni :( Na majd kiderül h mi lesz... remélem a legjobbakat.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Szandi aranyköpése avagy ma nagyon ügyes voltam:
    (Ezt az egyik barátnőmnek írtam mert most szakított a barátjával :( .)

    Képzelj el egy szívet ami jégből van és ketté van törve. Az egyik fele nálad van a másik vki másnál. Ilyen szív minden emberben található. A te részed majdnem összeillik a Bálintéval... egy hajszálnyi választja el a tökéletestől. De nem illik össze. És van vki akiével tökéletesen összeillik. Ezt az embert kell neked megkeresni, nem a rossz másik fél miatt sírni.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Szombaton egy kicsit többet ittam a kelleténél de nem rugtam be csak... na szal vmi oknál fogva föl akartam hívni Krisziánt. El akartam menni telefonfülkéhez vagy mi... de nem jutottam el csak a buszmegig mer szarul voltam és visszafordultam. Aztán ment is a buszom de vkivel (ismerős volt a feje az egyik gyereknek) megüzentem Krisztiánnak h beszélni akartam vele. Aztán hétfőn az volt az első h mit akartam mondani. Hát hogy is mongyam... :B azt mondtam elfelejtettem. De 7. órába mondtam h tudom mit akartam mondani (azelőtt is tudtam), aztán avval nyúzott h mondjam el. De nem mertem :F Azt hittem h ma megkérdezi... de nem. Holnap mostmár muszáj lesz... ez így nem jó. Mondja azt h semmit és hagy lépjek tovább... én ezt már nem bírom. De az a szar h ilyen érzéssel bennem nem tudok mással járni... de ha azt mondja h semmit... mentem is első kocsmába ami utamba akad ;] :D .

    Na félre búval (de olyan nehéz tettetni h hepi vagyok, ma is angol után csak sétálgattam...) már csak 2 nap van a suliból :DD .

    [Szerkesztve]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Jah azt tegnap el is felejtettem h fönn van a neten a nyelvvizsgám eredménye. 80%-tól középfokot ad de nekem 76,5%-om lett :O . Olyan mérges vagyok... 3,5%. Nem is olyan sok. A szóbelinél szúrtam el a dolgot. De mindenki azt mondja milyen könnyű a szóbeli... hát pont hogy nem :( . Az írásbelinél majdnem elaludtam olyan uncsi volt :D . Jó is lett 240 p-ból 183 p lett. A szóbeli, hát... 75 p-ból 45 p. De azt hogy csináltam... Újra mennem kell júl 1-jén de mostmár csak szóbelire.

  • .::Szandi::.

    újonc

    M van vége a sulinak de mégsem vagyok boldog :( . A jegyeim is rosszak lesznek :( . Ma voltunk kint a sportpályan. Lehetett kajakozni, focizni. Én csak tollasoztam Edinával. Osztálytársaim beledorultak kenuval a vízbe :C .Olyan jót nevettem rajtuk. :DD

  • .::Szandi::.

    újonc

    Japán túró rudi oldal: :DD [link]
    A japánok is turó rudit zabálnak??? Jövőre már pálinkát isznak vagy mi lesz. :DD

  • .::Szandi::.

    újonc

    Még csak most kezdődött el de már érzem h ez lesz életem legrosszabb nyara. Még csak 2 napja tart de már megfordult a fejemben h jobb lenne ez a világ nélkülem. Sztem ha találtam volna pengét akkor most nem is írhatnék ide. Nemtudom mit írhatnék még... talán annyit h egyszer bitzos megteszem. Nem ma, nem holnap de egyszer biztosan és érzem h vészesen közeledik ez a nap. Lehet h ez lenne a sorsom, megfutamodni a gondok elől és mint egy gyáva meghalni?... nemtudom, talán ez is benne van abban a bizonyos nagy könyvben.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Fúúú hol is kezdjem. Mintha minden megváltozott volna egy csapásra :) . Minden olyan hepi lett... nem szívtam be :DDD . Kiderült h Kriszián nem akar tőlem semmit. Lehet h most hülyének néztek de olyan boldog vagyok mint soha. Egyszerűen velem mindig ez van mikor elveszítek vkit... nemtudok szomorkodni. Így volt Kisservával, és Jézussal (ex-ek) is, szakítottam velük és olyan boldog voltam. Mondjuk ez más tészta de most is ez van :) . És még anyám is normális volt... most minden passzol. Remélem sokáig lesz így. Holnap átrendezem a szobám, de előtte lesz angolom... az utolsó. Aztán meg újrarakom a windowst de még nemtom milyet :F , sztem NT lesz mint most is.

    Na a jegyek: 4 3as és a többi 5ös 4es. A magatartásom 4es lett mert volt egy szaktanárim. :U

  • .::Szandi::.

    újonc

    Ma úgy volt h átrendezem a szobám de nem lett belőle semmi :( . Egymagam nem tudom elcipelni a szekrényeket stb. Bátyám is ilyenkor van Szegeden :((( ... na mind1 majd holnap. Csináltam pitét, de nem akármiet, sör is volt benne :DDD . Az íze nagyon szar volt. Itt a recept próbáljátok ki... de sztem szar. Inkább igyátok meg a sört :D :

    Sajtos lepény

    Hozzávalók:

    • 15 dkg liszt
    • 15 dkg margarin
    • 3 tojás
    • 5 dkg reszelt sajt
    • só, bors
    • egy gerezd fokhagyma
    • 1,5 dl sör

    Elkészítés:

    Keverd össze a lisztet, egy csipet sót, a puha margarint, és egy-két evőkanál vízzel gyúrd össze könnyű tésztává. Egy kerek 20, vagy 22 cm-es tortaforma alját, peremét kend ki vajjal és béleld ki a tésztával, úgy, hogy egy újjnyi pereme legyen. Hűtőszekrényben pihentetve fél órát hagyd állni, majd forró sütőben 10 perc alatt süsd elő. A három tojást keverd fel villával, ízesítsd sörrel, borssal, a lereszelt fokhagymával, a reszelt sajttal és öntsd fel a sörrel. Az így kapott masszát öntsd bele a tortaformába és további 15-20 percig, süsd készre. Langyosan, cikkekre vágva fogyasztható.

  • .::Szandi::.

    újonc

    A szobámat természetesen ma sem rendeztem át de a gépemet megcsináltam... ugyan meddig bírja :F . Most nem rakok rá olyan sok szemetet, meg szereztem rá tűzfalat is, van 2 vírusírtóm úgyhogy vírusok vigyázzatok :DDD . De sztem ez mit sem ér mert én mesteri módon ki tudom nyírni a számítógépeket. Az égész napom ezzel ment el. Szombaton bejön Dóri és este megyünk Lacival meg Rókival kocsmázni. Csütörtökön meg reggel jön be Laci... lehet h kimyegyek még nemtom. Már halálra unom magam.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Kaptam ram-ot :D . Most kb a 4x-ese mint volt. Észrevehető h minden gyorsabb. De a videókártya még mindig szar. Na mind1. Lehet h dolgozni fogok... :DD még nemtok róla nagyon semmit, sőt nem is biztos h lesz belőle vmi. Engem nem érdekel mennyit fizetnek érte.. csak az h hülyüljün egy jót a haverokkal és ne punnyadjak itthon örökké. Holnap kiderül minden.

  • .::Szandi::.

    újonc

    Voltunk szombaton kocsmázni bár nem volt vmi jó. De volt pár jó pillanat: lementünk a Hupiba, Tamásbá egyből szekált, aztán Dóri vett 3 cl abszintot megitta egy húzóra :C . Gábor már egy hubertus és egy sör után ki volt.Néha elcsodálkozom h némelyik fiú mennire nem bírják a piát. Útközben a Ben Joe felé Dóri ivott sört és belelépett Edina sarkába... a papucsa természetesen elszakadt :D . Aztán Dóri félrészegen meg Edina bement egy boltba pillanatragasztót venni addig a fiúk beszélgettek undorító dolgokról ezért inkább nem is írom le. Aztán a Ben Joeba voltunk... megragasztottuk edina papucsát a wc-be. Meg vmi Alex rámszállt de azt könnyen hárítottam. A fiúk elkisérték Krisztiánt a motorjáért. Azis... ivott aztán felült a motorra és olyan gyorsan ment h 12 perc alatt már otthon volt, még jó h nem lett semmi baja. Mi közben körhányóztunk :DD . Dórival 2x meg Laci is egyszer bemerészkedett. Aztán elmentünka buszmegbe meg sétáltunk.

    Héten is megyünk és fogadtunk Dórival h megiszunk 5 cl abszintot :)) . Jah és most szombaton újra nyelvvizsga :( .

    [Szerkesztve]

  • .::Szandi::.

    újonc

    Tegnap voltam szentesen Dórinál. Dóri jár lovasiskolába és én is lovagolhattam :) . Nem is olyan nehéz csak fura. Jujj egyszer megilyedt a ló... na aszittem h szívbajt kapok. Aztán Dóriéknál ettünk pizzát meg neteztünk. Elmentünk sétálni vagy 5x köbekerültük a várost. 3x találkotunk össze egy ismerősel :D . 20:55kor ment a buszom és előtte kiültünk a buszemgbe és az egyik emeletesbe a 4.en redőnyt szereltek... a nő majdnem kiesett. :DD

  • .::Szandi::.

    újonc

    Fúú de régen írtam ide. Semmi kül nem történt. Anyámék neki álltak kifesteni a nappalit... olyan ronda lett h rá se tudok nézni :( . A plafon vmi mogyoró színű lett volna de ehelyett babarózsaszín lett :D . A falak narancssárgák vagyis vmi hasonlók :D .
    Szombaton volt koncert a körösön. Dóri ittaludt. Hát nem volt vmi nagy koncert. Olyan kis helyen volt h örültünk h a zkar elfért :DDD . Fél koncerten ott se voltunk, de nem volt drága 200 ft... 3 zkar. De ebből 2 csongrádi, meg volt egy bp-i is asszem. Vagy több volt mint 3 :F már nem emlékszem. Indulás előtt megittunk 5 cl abszintot fogadásból. Aztán meg kb fél óra alatt le is értünk... de nem a piától hanem olyan messze van. Találkoztunk haverokkal.. kicsit be is égettem magam. Meg ittunk vagyis ittam. Azért jó volt :) .

Aktív témák