Új hozzászólás Aktív témák

  • evko

    aktív tag

    Sziasztok!

    Először is, ez nem egy vitafórum, akit érdekel, érdekel, akit nem, az légyszíves priviben tegyen megjegyzést, nincs kedvem vitatkozni. Megpróbálok minden infot leírni, megfelelően bemutatni a lehetőséget.
    Valós lehetőséget ajánlok, ami működik, amiből eddig csak hasznom származott, tehát nem tapasztalatlanul hordok össze-vissza mindent, amit innen-onnen hallottam...



    Nem ígérek milliókat, még csak száz ezreket sem, persze a lehetőség adott, elérhető. Természetesen nem 1-2 nap alatt és nem a semmiből lesz pénz, mint ahogyan sokan ezt gondolják.
    Kipróbáltam jó néhány lehetőséget, persze meggoldolatlanul soha nem kezdtem bele semmibe, főleg olyan lehetőségbe nem, ami pénzbe kerül. Szerintem mindenki jól meggondolja, hogy az utolsó 500Ft-ját is hova teszi, én is ezt tettem. Kaptam a jobbnál jobb ajánlatokat, ki is próbáltam, amik ugye a semmittevésre ígértek sok pénzt. Természetesen nem kellett sok idő, hogy rájöjjek, nem működnek, az érdekes az volt, senki nem tudott semmi bizonyítékot felmutatni, hogy működik a dolog, annak ellenére, hogy 100 ezreket kerestel vele.smile2.gif Több fórumon olvastam, ahol örültek 0,02$-nak óránként, stb... Szerintem ennyiért nem éri meg rontani a szememet, főleg, ha még ezt sem fizetik ki...
    Nagyon - nagyon sokmindent kipróbáltam, és megmondom őszintén, egyik sem fizetett semmit. Egy fillért sem. Nem csak netes munkákat, otthon végezhető munkákat is próbáltam, persze mind ráfizetéses volt.
    Egyszer aztán eljött az én időm, megtaláltam azt a lehetőséget, amellyel tényleg kereshetek, és nagyon minimális idő ráfordítással...


    Heti néhány óra ráfordítással változtass helyzeteden!

    Az Fm Group kiváló minőségű termékeit a piaci árnál lényegesen alacsonyabb áron kínálja.

    Ha csatlakozol csapatunkhoz, nemcsak kedvező áron juthatsz hozzá a termékekhez, hanem a csoportod által teljesített forgalomból és a cég teljes forgalmából is részesedhetsz.


    Miért pont az FM Group?

    Ingyenes a regisztráció
    A piaci árnál jóval kedvezőbb áron kínálja a termékeit
    Nincs kötelező minimális rendelési mennyiség
    40-44% árrés
    Egyedülállóan magas, jól kialakított jutalékrendszer
    Gyorsan építhető a hálózat
    A termékek mindenkit érdekelnek akár 10-100 éves korig
    Mindenki szeret olcsón vásárolni


    További info, termékek:[link]

    Akit érdekel, kérdezzen nyugodtan, ez egy olyan lehetőség, amellyel tényleg lehet keresni, nem kell házalni, nem kell átverni senkit sem, és nem kell befizetni több tízezer forintot sem, mivel a regisztráció ingyenes. Aki most elkezdi, még biztosan sikeres lehet, heti pár óra idő ráfordítással.

    Van, akit csak az azonnali mellékkereset érdekel, ő értékesít, van, akit az üzlet komolyabb része érdekli (itt kereshet akár több százezer forintot, de még ennél többet is), ő tudatosan hálózatot épít a csoportommal, van, akit csak a termék érdekel, ő a fogyasztó, és van, akit egyik sem...

    Döntsd el, mi érdekel, mit szeretnél elérni! Én, mikor elkezdtem, csak forgalmaztam a termékeket, havi több tízezer forintot kerestem néhány óra ráfordítással, a szponzorom hálózatot épít, most 300 ezer Ft felett keres havonta( ő vidéki).


    Ha érdekel, írj, mindegy milyen nemű vagy, hol laksz, nem vagy hátrányban!

    Akinek valami kifogása lenne, kérem privibn keressen, mert ez nem egy vitafórum. Köszönöm.

    Pár hónapon belül anyagilag függetlenné válhatsz, megkeresheted egy átlagos jövedelem többszörösét, és nem kell napi 8 órát melózni érte.smile2.gif

    Több sikeres vezetőnek sikerült ez! Neked miért ne sikerülhetne?




    Kívánok mindenkinek kellemes böngészést, szép napot!

    Mindenkinek válaszolok


    Üdvözlettel
    evko

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    LÉGY SIKERES VEZETŐ, CSATLAKOZZ MÉG MA INGYENESEN!

    Június 1-től csatlakozni csak a starter megvásárlásával lehet, ami minimális pénzbefektetést igényel, így kiszűrik a komolytalan csatlakozókat (az egész hálózat 70%-a!!!).

    Csatlakozz még ma befektetés nélkül, építsd fel a hálózatodat olyan személyekből, akik érdekeltek az üzletben, akikkel valóban lehet dolgozni!

    Ha komoly szándékú vagy, de nincs elég pénzed, akkor csatlakozz még ma, így ingyenesen indíthatod be az üzletedet, júniustól pedig csak komoly szándékúak csatlakoznak a sikeres csapathoz.

    Ezzel a komolytalan szándékúak ki lesznek szűrve, nem lép be több komolytalan személy, idővel a már bentlévő komolytalan személyek kiesnek.

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Csatlakoz június 1-i teljesen ingyenesen a hálózathoz, és részesedj a csoportod, a cég teljes forgalmából!

    Ha nem próbálod meg, nem tudhatod, mit veszítesz!

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    UP!

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

Új hozzászólás Aktív témák