Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Most a következő hibába futottam bele. Mióta újra raktam a routert a WAN irányból nem érem el a műholdvevőm webes felületét ha autentikációi kell ha az megvolt akkor amíg megvan a session a böngészőben működik az elérése.
    Bővebben (A port és az IP csak minta ... ) :
    Az ip címe 192.168.1.5 a webes felület portja 88888.
    A routerbe van egy port átirányítás szabály, hogy a 88888 az a 192.168.1.5 -re menjen meg a tűzfalba van egy, hogy bárhonnan bármilyen port az engedve van a 192.168.1.5 ip 88888 portjára.
    A szabályok legvége meg az hogy amire nincs szabály az legyen tiltva.

    Ha így el akarom érni a műholdvevőt akkor time out -ra fut az egész. Ha a tűzfalszabályoknál átrakom a végét, hogy amire nincs szabály azt engedje akkor bejön az oldal és be tudok lépni. Ha beléptem akkor vissza rakhatom, hogy amire nincs szabály az legyen tiltva egész addig amíg be nem zárom a böngészőt csak a tabot amibe a műholdvevőbe léptem tehát megvan a bejelentkezés (sessionbe) addig újra elérem ...

    Mindezek mellet egy nem webes felület másik porton simán elérhető a műholdvevőn amin szintén van authentikáció . A NAS webes felülete szintén elérhető.

    Valaki valami okosat tud rá ?
    Erről is nyitottam már a Synologynál hibajegyet de hátha valaki mond innen egy jó tippet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák